• 02122350681-22350645

نحوه خرید ملک در ترکیه با 5 مرحله

برای به دست آوردن اطلاعات لازم جهت نحوه خرید ملک در ترکیه که شامل : خرید آپارتمان در ترکیه ، خرید ویلا در ترکیه و خرید املاک تجاری در ترکیه می باشد 5 مرحله وجود دارد  .

تماس با مشاوران ما در ایران یا ترکیه

در صورت مراجعه به دفتر تهران مشاوران خبره و کارآزموده ما با دریافت اطلاعات اولیه ، ضمن آشنایی با نیاز و خواسته شما ، اطلاعات اولیه را در اختیارتان قرار خواهند داد .

جهت تماس با مشاوران خبره و کارآزموده اینجا کلیک کنید .

تدارکات سفر به ترکیه

با توجه به کثرت پروژه های موجود ما در کلیه شهرها و به خصوص در استانبول به خریداران توصیه می شود جهت آشنایی بیشتر سفر چند روزه ای را به شهر مورد نظر خود در ترکیه داشته باشند .

(در این مورد بهتر است از تورهای مسافرتی به علت خدمات ترانسفر فرودگاهی و هزینه ارزانتر استفاده شود.

در صورت درخواست مشتریان اقامت در هتل و یا منزل با هماهنگی قبلی قابل ارائه میباشد . )

تقاضا میشود حداقل یک هفته قبل ، اطلاعات سفر خود را از قبیل تاریخ سفر ، مدت ، محل اقامت و تلفن خود در ترکیه را در اختیار مشاوران دفتر تهران قرار دهید .

ملاقات در ترکیه

بعداز حضور در ترکیه ، با هماهنگی دفتر تهران و تعیین وقت قبلی به یکی از دفاتر مجموعه مراجعه خواهید کرد  .

( آدرس دفاتر و نحوه دسترسی ، با توجه به محل اقامت شما از طریق مشاوران دفتر تهران در اختیار شما قرار داده خواهد شد . )

مشاوران شرکت طی یک جلسه یک ساعته ، اقدام به دریافت اطلاعات ضروری نظیر گزینه انتخابی ، هدف از خرید ، سلیقه های شخصی خریدار ، بودجه و زمانبندی پرداخت مبلغ خرید و غیره  نموده و راهنمایی ها و اطلاعات ضروری را در اختیار خریداران خواهند گذاشت .

دریافت این اطلاعات نقش بسیار مهمی در اخذ تصمیم نهایی خریداران ایفا خواهند کرد .

بازدید از پروژه ها و انتخاب

در این مرحله خریدار ضمن امضاء فرم پیش قرارداد و قبول شرایط مندرج ، به اتفاق یکی از نمایندگان و مشاوران مجموعه اقدام به بازدید از پروژه های متناسب با سلیقه و بودجه مطرح شده خواهد کرد .

در صورت انتخاب ملکی توسط خریدار ، حداقل 2000 دلار به عنوان بیعانه به فروشنده پرداخت شده و تاریخ پرداخت و سایر شرایط تعیین می گردد .

عقد قرارداد

بر اساس قوانین ترکیه ، قراردادی با شرکت سازنده امضاء میگردد .

این قرارداد کاملا قانونی بوده و هر یک از طرفین قرارداد می توانند اقدام به اقامه دعوی بر اساس قوانین حقوقی ترکیه نمایند .

از تاریخ امضاء ، ملک مورد نظر مشمول قوانین ارث در ترکیه شده و مالک حتی بدون اخذ سند مالکیت رسمی ، به وراث مالک منتقل می شود .