دانشگاه EMU

دانشگاه) EMU   دانشگاه مدیترانه شرقی ( در شهر قاضی ماگوسا یا فاماگوستا واقع شده است این شهر یکی از زیباترین شهرهای قبرس و شهری ساحلی میباشد این شهر ساحلی مدیترانه ای دارای تاریخی بسیار غنی می باشد و زیباترین کلیساها و خانه ها و اماکن تاریخی را می توان در این شهر دید .

دانشگاه مدیترانه شرقی در سال 1979 توسط هیئت آموزش عالی تاسیس گردید این دانشگاه دارای وسعت بسیار زیادی میباشد و ساختمانهای آن در 2200 هکتار گسترش یافته است

دانشگاه EMU   دانشگاه شناخته شده ای در جوامع بین المللی است که دارای حدود 20000دانشجو از 98 کشور مختلف دنیا و 1000نفر کادر آموزشی از 38 کشور جهان می باشد و برگزار کننده ی تعداد زیادی کارگاه ، سمینار و کنفراس در طول سال می باشد.

در دانشگاه مدیترانه شرقی ارتباط بسیار نزدیکی بین دانشجویان و اساتید وجود دارد و دانشجویان با مهارتهای تحقیقاتی طوری پرورش میابند که بتوانند دانش خود را عمومیت دهند وارتباط نزدیکی با صنعت و جامعه داشته باشند .

دانشگاه مدیترانه شرقی دارای سطح علمی بالایی می باشد و مدارک تحصیلی آن مورد تایید بسیاری از جوامع بین المللی ، استاندارد اتحادیه اروپا و وزارت علوم و تحقیقات ایران در تمامی سطوح (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ) می باشد.

 امکان اشتغال برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی، فضای مناسب خوابگاهی، امکانات رفاهی ، امکانات ورزشی فوق العاده و درمانگاه و بیمه درمانی از دیگر نکات قابل توجه پیرامون این دانشگاه است .

      

نگاهی بر دانشگاهEMU  قبرس شمالی 

سال تاسیس دانشگاه مدیترانه شرقی : 1979( سی و پنج  سال تجربه در آموزش عالی )
نوع دانشگاه : دولتی
زبان تدریس دانشگاه : انگلیسی
دارای رشته های متنوع در مقاطع مختلف
مساحت دانشگاه  2200 هکتار
دارای محیطی امن و مناسب برای تحصیل
جزء دانشگاه های ممتاز مورد تایید وزارت علوم
ورودی به دانشگاه از طریق امتحان زبان انگلیسی (Proficiency test) یا داشتن مدرک  TOFELو  ILETS
همکاری با 90 دانشگاه معتبر از سراسر دنیا
عضویت در نشریات علمی بین المللی
دارای کتابخانه مدرن بابیش از 130000 جلد کتاب و 820 نشریه علمی پژوهشی با امکان دسترسی رایگان برای دانشجویان و اساتید

- در سال 2014 دانشگاه مدیترانه شرقی در میان 5500 دانشگاه واقع در کشورهای عضو اتحادیه اروپا در ردیف 440 قرار گرفت. علاوه بر این، در سال  2014  در ارزیابی URAP ، EMU از نظر موقعیت جغرافیایی در بین 2000 دانشگاه در سراسر جهان ، در بهترین مکان قرار گرفته است .

      

  اهداف و اصول EMU به شرح زیر است :

 آموزش دانشجویان در تبدیل شدن به افراد خلاق و حرفه ای و مسئول با شخصیتهای متمایز که قادر به تفکر انتقادی و قادر به کمک به جامعه در مورد مسائل علمی باشند .

 توسعه تنوع فرهنگی، تبادل بین فرهنگی ، و همدلی در دانشگاه و در جامعه .

 کمک به رفاه جامعه و صلح  همزیستی در منطقه و جهان .

 

چرا دانشگاه EMU   ؟؟؟

 در این دانشگاه امکان تحصیل با کیفیت عالی توسط 11 دانشکده (دانشکده کامپوتر و تکنولوژی ، دانشکده مدیریت و هتل داری ،دانشکده معماری ،دانشکده مهندسی برق ، الکترونیک و مکانیک ، دانشکده اقتصاد و بازار یابی ،دانشکده هنر و علوم ، دانشکده حقوق ،دانشکده ارتباطات وهمچنین دانشکده پزشکی و داروسازی و آموزش پرستاری و ...) و پنج موسسه در 91 رشته کارشناسی و 73 رشته در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ارايه میشود.    

 

اعتبارنامه ها و رتبه بندی 

توجه ویژه به کیفیت آموزشی و استاندارد های بین المللی ، پایه و اساس توسعه دانشگاه و بخش اعتبار سنجی EMU می باشد . داشتن اعتبارنامه های بین المللی و عضویت در مجامع دانشگاهای معتبر دنیا و تائیدیه ها و مجوزهای مختلف از دانشگاها و کسب تائیدیه از 52 موسسه و مرکز اعتبار سنجی و استانداردهای معتبر بین المللی از افتخارات دانشگاه  می باشد.

 

دانشگاه EMU زندگی تحصیلی با کیفیت بالا

 EMU  به دانشجویان  طیف وسیعی از امکانات ورزشی را ارائه می دهد . ورزشگاه مدرن با ظرفیت 5000 صندلی ، مرکز فیتنس ، ژیمناستیک و یک فضای بازm2 66،500  مناسب برای  اکثر ورزش ها و مجموعه ورزشی چند منظوره ی  بسته ، با ظرفیت 3500 صندلی تنها برخی از امکاناتی هستند که دانشجویان می توانند از آن بهره مند شوند .

پیشنهاد EMU یک زندگی متفاوت  و با کیفیت در محوطه دانشگاه با فعالیتهای متعدد اجتماعی و فرهنگی در قالب بیش از 50 باشگاه و انجمن دانشجویی بین المللی است .

      

مراکز ویژه خدمات درمانی دانشجویان

EMU دارای یک مرکزپزشکی و خدمات درمانی به طور کامل مجهز با 13 پزشک  متخصص وآمبولانس خصوصی می باشد

 

اماکن اقامتی مناسب

دانشگاه ، خوابگاه مدرن برای 6000 دانشجو در مجاورت دانشگاه با ارائه امکانات رفاهی کامل را تامین کرده و همچنین امکان اجاره آپارتمان های مسکونی به دانشجویان غیر بومی را فراهم ساخته است .

     

فرصت های تبادل دانشجویی

به دانشجویان فرصت داده می شود تا تجربه آموزش در دانشگاهها و موسسات دیگر را داشته باشند. ، EMU در زمینه تبادل دانشجو با نمادهای بر جسته در سراسر جهان همکاری و توافق نموده است . دانشجویانی که تمایل به قرار گرفتن در این موقعیت دارند ، می توانند از بین دانشگاهها و موسساتی که EMU به آنها معرفی می کند ، انتخاب نموده واین تجربه را کسب نمایند .

برخی از موسسات و دانشگاه هایی که با دانشگاه مدیترانه شرقی همکاری تبادل دانشجو می نمایند عبارتند از :  دانشگاه مرکزی کانکتیکات ، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ، دانشگاه ایالتی سن دیگو و دانشگاه ایالتی لوئیز یا نا در ایالت متحده آمریکا .

 

پزشکی و دندانپزشکی  در دانشگاهEMU

 (دانشگاه emu)  در حال حاضر آماده پذیرش دانشجویان برای دوره های پزشکی می باشد، که این برنامه به طور مشترک با دانشگاه مرمره ترکیه اجرا می شود.که در میان 5 دانشگاه برتر ترکیه قرار دارد و ارائه دهنده برنامه های آموزشی پزشکی معتبر در سراسر دنیا می باشد. کلیه متقاضیان ملزم به ارائه گواهی زبان انگلیسی,)  ieltsیا ( tofel و یا شرکت و قبولی در آزمون ورودی زبان انگلیسی دانشگاه می باشند و در صورت قبول نشدن در آزمون دانشجویان ملزم به گذراندن یک دوره زبان انگلیسی میشوند.

دانشگاه Marmara در ترکیه کاملا مورد تایید وزارت بهداشت بوده و تمامی فارغ التحصیلان رشته پزشکی از دانشگاه EMU ، مدارکشان در ایران معادل سازی می شود .

شهریه برای دوره پزشکی سالانه 15200 دلار می باشد.

 هزینه دانشگاه در مقایشه با دانشگاههای دیگر با توجه به کیفیت بالای آن و مجوز رسمی بسیار مناسب می باشد. 

      

داروسازی دانشگاه مدیترانه شرقی EMU

رشته داروسازی در دانشگاه مدیترانه شرقی از سال 2012-2011 ارائه شده است. تمام دروس به زبان انگلیسی در 10 ترم و در مدت زمان 5 سال تدریس می شود. علاوه بر این دانشجو با گذراندن دوره 6 ساله قادر به دریافت مدرک دکترای عمومی می باشد 

این دانشکده تمرکز قابل توجهی بر برنامه های کاربردی آزمایشگاهی دارد و متشکل از ادارات و واحد های  متفاوتی است.

دانشکده شامل آخرین ویژگی های فنی و آموزشی متناسب با نیاز دانشجو یان است . به طور مثال آزمایشگاهای این دانشکده همزمان گنجایش 270 دانشجو را دارد . آزمایشگاها شامل لوازم تحقیقاتی و میکروسکوپهای  مستقل برای استفاده فردی هر دانشجو می باشد           . 

هزینه تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه EMU سالیانه 10000 دلار میباشد که در صورت تعلق گرفتن بورسیه از این شهریه به نسبت بورسیه کم میگردد .

     

 علاوه بر رشته های پزشکی و پیرا پزشکی سایر رشته های تحصیلی نیز مطابق آنچه که در بالا اشاره شد در حال اراِئه  میباشد . همانند رشته های فنی ( مهندسی های عمران ، معماری ، کامپیوتر ، صنایع ، مکانیک و ... ) رشته های علوم پایه و ادبیات ، رشته های توریسم و هتل داری و اقتصاد و بازاریابی و...

 

. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت پذیرش از دانشگاه با دفتر تهران گروه سهند تماس بگیرید

 

دیکشنری آنلاین

کانال تلگرام


 

تقویم روز

آب و هوای شهرهاي تركيه

Weather, 17 July
Istanbul Weather
+29

High: +29° Low: +28°

Humidity: 100%

Wind: NNW - 17 KPH

Ankara Weather
+37

High: +39° Low: +21°

Humidity: 20%

Wind: SE - 6 KPH

Izmir Weather
+36

High: +37° Low: +23°

Humidity: 50%

Wind: WNW - 6 KPH

Antalya Weather
+36

High: +36° Low: +22°

Humidity: 49%

Wind: SSW - 4 KPH

Alanya Weather
+37

High: +38° Low: +20°

Humidity: 18%

Wind: NNE - 6 KPH

ما 10 مهمان و no اعضا آنلاین داریم

  • سعادت آباد  بالاتر از میدان کاج - خیابان نهم (شعبانی) -
  • پلاک 1 - ساختمان کاج  طبقه سوم واحد 18
  • 021-22350645                                       021-22350681
  • 021-44257851                                       021-44298690
  • واتساپ : 0090539660391     
  • همراه :     09123332443 
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to top