19 مهر 1399

چه مناطقی برای خرید ملک در ترکیه مناسب است؟

وقتی حرف از خرید ملک در ترکیه به میان می آید اولین گزینه ای که به فکر اکثر ما میرسد خرید خانه در استانبول است. استانبول اولین گزینه برای سرمایه گذاری است و پتانسیل بالایی از جهت املاک و مستغلات دارا میباشد. استانبول یکی از مدرن ترین شهرهای ترکیه است که از دو بخش اروپایی و آسیایی تشکیل شده است. همچنین انتخاب یک محله مناسب در کاهش هزینه های زندگی در ترکیه بسیار موثر است.

ایرانیان برای سرمایه بیشتر بخش اروپایی شهر استانبول را انتخاب می کنند. در هنگام خرید خانه باید به پارامترهای مختلفی توجه کنید. یکی از مواردی که حائز اهمیت است رشد قیمت خانه ها در ترکیه است چرا که بعضی محله های استانبول هرساله با افزایش قیمت همراه هستند. اگر به دنبال سرمایه گذاری در بخش املاک در استانبول هستید حتما این مورد را در نظر داشته باشید.

افزایش قیمت خانه در ترکیه چگونه است؟

ایوپ محله ای در استانبول است که در سالهای اخیر بیشترین رشد قیمت مسکن را داشته است. در این محله قیمت هر متر مربع خانه نزدیک به 19 درصد افزایش یافته است. همچنین محله شیله با 18%  و محله باکیرکوی 14% افزایش قیمت داشتند.

با این حال، هرگونه سرمایه گذاری در املاک ترکیه صرف نظر انتخاب محله سودآور است. با اینکه قیمت لیر در ترکیه با ارزش تر از ریال است اما طبق گزارش بانگ مرکزی مشخص شده که سرمایه گذاری در بخش املاک سودآورتر از سرمایه گذاری در ارز میباشد.

بهترین محله های استانبول برای خرید خانه کدامند؟

خرید ملک در محله ببک ترکیه

یک محله قدیمی و بسیار تاریخی که در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار دارد. این منطقه بسیار خوش آب و هوا میباشد. قدمت روستای ببک به قرن ها قبل برمیگردد. اگر شما در هر قسمت از ببک خانه تهیه کنید از پنجره خانه خود میتوانید خلیج آرام را مشاهده نمایید و هر روز با یک منظره بسیار زیبا رو به رو خواهید شد.

یکی از مزیت هایی که ببک را جز بهترین محله های استانبول برای خرید ملک قرار داده است، امنیت بالای آن است. پارک ببک با مساحت 8800 در این شهرستان قرار دارد که انواع درختان و گیاهان تزئینی در آن وجود دارد و یکی از پارک های زیبای استانبول است.

همچنین وجود کافه و رستوران های لوکس در این محله یکی دیگر از تفریحات مفرح در این محله است. مهم ترین نکته ای که موجب  شده تا ببک به بهترین محله استانبول برای خرید خانه تبدیل شود، وجود دانشگاه بسفر است. این دانشگاه جز بهترین و برترین دانشگاه های استانبول است.

 

خرید ملک در اسن یورت ترکیه

 

محله اسن یورت بهترین منطقه برای خرید ملک در استانبول

اسن یورت ترکیه یکی دیگر از بهترین محله های استانبول برای خرید ملک است که در بخش اروپایی استانبول قرار دارد. نزدیک بودن اسن یورت به فرودگاه بین المللی یکی از نکاتی است که این محله را تبدیل به بهترین منطقه برای خرید ملک نموده است.

همچنین اسن یورت با رشد چشمگیر قیمت مسکن در چند سال گذشته همراه بوده است. اسن یورت از نظر حمل و نقل نیز بسیار قوی است و دسترسی این محله را به تمام نقاط استانبول راحت نموده است. وجود دانشگاه، مراکز خرید، رستوران و پارک در محله اسن یورت را به یکی از بهترین منطقه های ترکیه برای خرید ملک تبدیل کرده است.

خرید ملک در ماسلاک استانبول

این محله نزدیک به پل بسفر و میدان تقسیم است که جزو محله های توریستی و تجاری محسوب میشود. بازار وادی که از معروف ترین بازارهای استانبول است در نزدیک این منطقه قرار دارد. این منطقه از نظر امکانات درمانی، دانشگاه، حمل و نقل غنی است و یکی از بهترین مناطق استانبول برای خرید خانه محسوب میشود.

 

مزایای خرید خانه در بیلیک دوزو استانبول

 

مزایای خرید خانه در بیلیک دوزو استانبول

دسترسی به فرودگاه های آتاتورک و فرودگاه بین المللی، مترو در این منطقه ترکیه بسیار سهل و آسان است و این نکته محله بیلیک دوزو را به بهترین منطقه استانبول برای خرید ملک تبدیل نموده است. همچنین با خربد ویلا در بیلیک دوزو ترکیه شما به امکاناتی همچون نگهبانی 24 ساعته، زمین بازی، مدرسه، اینترنت، دوربین های امنیتی، زمین تنیس، حمام ترکی و استخر دسترسی خواهید داشت.

بهترین منطقه برای خرید ملک در ترکیه برای هر فرد متفاوت است با توجه به امکاناتی که مورد نیاز شما است و میزان هزینه ای که برای خرید خانه در ترکیه در نظر گرفته اید در انتها میتوانید یکی از این گزینه ها را برای سرمایه گذاری و یا زندگی انتخاب کنید.

ما در گروه املاک سهند با ارائه پیشنهاد بهترین مناطق ترکیه خرید ملک در ترکیه آماده مشاوره و پاسخ گویی به شما همراهان عزیز هستیم.