06 مهر 1399

خرید ملک در اسن یورت استانبول

با خرید آپارتمان در اسن یورت استانبول میتوانید یک زندگی ایده آل را تجربه کنید. این شهرستان با موقعیت جغرافیایی مناسب و امکانات فراوان نظر خیلی از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. همچنین محله های مختلفی در استانبول وجود دارد که میتوانید به عنوان بهترین مناطق ترکیه برای خرید ملک در آنجا اقدام کنید.

موقعیت جغرافیایی اسن یورت برای خرید ملک در ترکیه

اسن یورت در شهر استانبول قرار گرفته و با مساحتی یکی از بزرگترین شهرداری های استانبول را دارد. این منطقه با مساحت 2770 هکتار بزرگترین شهرستان استانبول است. این شهرستان از نظر جغرافیایی در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد.

اسن یورت یکی از شهرستان هایی است که آینده بسیار روشنی برای سرمایه گذاری دارد و از نظر جمعیتی یک شهرستان پرجمعیت به حساب می آید. جمعیت شهرستان اسن یورت هر ساله با رشد 50 هزار نفری همراه است.

این منطقه با دارا بودن فرصت های شغلی فراوان یکی از مقاصد اصلی مهاجرت و سرمایه گذاری در ترکیه به شمار میرود. همچنین ایرانیان بیشتر خواستار سرمایه گذاری در بخش اروپایی ترکیه هستند که این عامل نیز باعث محبوبیت اسن یورت شده است.

 

خرید مبک در اسنیورت استانبول، خرید آپارتمان در اسن یورت ترکیه

 

وضعیت املاک در اسن یورت استانبول چکونه است؟

سرمایه گذاران در حال رقابت در بخش ساخت ساز در اسن یورت ترکیه هستند و صدهای پروژه عظیم ساختمانی در حال ساخت است. در سالهای گذشته ساخت و ساز در این شهرستان افزایش یافته و مجتمع های مسکونی زیادی در اسن یورت ساخته شده که معماری مدرن و زیبایی دارد.

با خرید ملک در اسن یورت ترکیه شما صاحب یک آپارتمان بسیار زیبا و مدرن خواهید شد که امکانات رفاهی فراوانی در اطراف آن وجود دارد. منطقه اسن یورت نزدیک به دانشگاه استانبول و دانشگاه اسن یورت است و برای دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی در ترکیه را دارند بسیار مناسب است.

همین دلیل باعث شده تا سرمایه گذاران زیادی در بخش املاک به فکر ساخت واحدهای کوچک و مقرون به صرفه باشند. پس با سرمایه کم نیز میتوان یک آپارتمان در اسن یورت استانبول خرید.

شما میتوانید با خرید آپارتمان در اسن یورت ترکیه یک سرمایه گذاری مطمئن در بخش اروپایی ترکیه انجام دهید. گروه مهندسان و مشاوران املاک سهند در نزدیکی اسن یورت استانبول دارای دفتر است که میتوانند برای خرید آپارتمان در اسن یورت شما را راهنمایی نمایند.

حمل و نقل در اسن یورت ترکیه

از دیگر مزایایی که شهرستان اسن یورت دارد این است که اسن یورت تنها 26 کیلومتر از فرودگاه آتاتورک فاصله دارد و از نظر حمل و نقل عمومی بسیار غنی است و به راحتی میتوانید به هر نقطه از استانبول بروید. همچنین افزایش جمعیت و مهاجر پذیر بودن اسن یورت باعث شده تا سرمایه گذاری زیادی در بخش حمل و نقل منطقه اسن یورت شود.

این شهرستان به بزرگراه های دی 100 و تی ای ام نزدیک است. وضعیت مناسب حمل نقل و دسترسی آسان به تمام بخش های استانبول باعث شده تا برندها اقدام به سرمایه گذاری در این منطقه نمایند.

امکانات فرهنگی و تفریحی

اسن یورت یکی از شهرستان های پیشرفته و مدرن استانبول است که در حال حاظر دارای 4 مرکز فرهنگی با نام های اسنیورت، ینی کنت، یونوس بالتا و سعادت دره میباشد. همچنین پارک های معروف گازیلر، رسب تاییپ اردوغان، شهیتلر نیز در این منطقه قرار دارند.

برای خرید خانه و آپارتمان در اسن یورت ترکیه میتوانید با اطمینان خاطر مراحل خرید ملک خود را به ما بسپارید. نمایندگان ما در شعبه املاک سهند در اسن بورت ترکیه آماده خدمات رسانی در تمام مراحل خرید ملک در ترکیه به شما می باشند.