• 02122350681-22350645

ویژگی های خرید ملک ارزان در ترکیه

علاقه به املاک و مستغلات ترکیه به عنوان یک خانه برای تعطیلات ، بازنشستگی یا سرمایه گذاری زیاد است . با ما می توانید خرید ملک ارزان در ترکیه همچنین اقامت در ترکیه با خرید خانه در استانبول را در بهترین مکانها پیدا کنید .

ویژگی های خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک ارزان در ترکیه

املاک و مستغلات ترکیه

ترکیه در صنعت املاک و مستغلات از ارائه منبع معتبری برای کسب سود برخوردار است . این کشور قطب خانه های ارزان قیمت و خانه دوم برای گذراندن تعطیلات جذاب برای مردم دیگر کشورها مخصوصا ایرانی ها است . با وجود املاک نسبتاً ارزان در ترکیه ، تقاضا برای اجاره و خرید در حال افزایش است .

سرمایه گذاری

سرمایه گذاران اروپایی و ایرانی می توانند با سرمایه گذاری برای املاک ارزان قیمت در آلانیا ، اقدامی هوشمندانه انجام دهند . سرمایه گذاری در جدیدترین املاک و مستغلات ارزان قیمت ترکیه با روند فزاینده ای روبرو است . به عنوان مثال ، در پایان سال گذشته  گردشگران و بازدید کنندگان بین المللی ترکیه را به عنوان خانه دوم خود می دانند به دلیل سرمایه گذاری در املاک ارزان قیمت در آلانیا .

قیمت املاک در ترکیه

قیمت املاک و مستغلات ارزان قیمت ترکیه امسال بیشتر خواهد شد و ABTA پیش بینی می کند ، که ترکیه یکی از دو منطقه بزرگ توسعه باشد و مصر منطقه دوم . به نظر می رسد اقتصاد ترکیه وابسته به املاک و مستغلات و گردشگری است ، بلافاصله پس از بهبودی از بحران خود ، در مقابل تحمل فاجعه مالی جهانی امروز مقاومت کرده است . این امر منجر به افزایش تعداد دارایی های ارزان قیمت مختلف در ترکیه و قطعاً افزایش تقاضا برای آنها شده است .

قیمت املاک ترکیه نسبت به اروپا

قیمت خانه های ترکیه ارزان تر از کل اروپا است و این امر فرصت های زیادی را برای مردم فراهم می کند تا سرمایه گذاری خوبی در املاک ارزان قیمت در آلانیا و سایر مناطق ساحلی در ترکیه داشته باشند . آمارهای اخیر ترکیه نشان می دهد که حدود 75000 ثبت نام بین المللی در حال انجام است و بسیاری از آنها هم قبلاً برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ارزان ترکیه استفاده کرده اند .

ویژگی های خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک ارزان در ترکیه

افزایش قیمت ملک در ترکیه

به گفته فعالان مسکن موفق اروپا ، قیمت خانه و آپارتمان در ترکیه روبه افزایش است . املاک ارزان قیمت در آلانیا بالا خواهند رفت ، اما از طرف دیگر نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد قیمت مسکن با کندی حرکت خواهد کرد ، در سایر مناطق ترکیه یا حتی در کل اروپا . اما در مناطق املاک و مستغلات ترکیه گزینه های خارق العاده ای برای سرمایه گذاری وجود دارد که قیمت ملک در سال گذشته 13 درصد رشد کرد و به سرعت ادامه دارد .

امیدواریم که از خواندن این مقاله نهایت استفاده را برده باشید ، ما سعی کردیم که برای شما راهنمای قدم به قدم خرید ملک در ترکیه باشیم ، همچنین می توانید با مراجعه به سایت سهند از املاک و آپارتمان های موجود در ترکیه دیدن کنید و برای مشاوره یا سفارش با ما تماس حاصل فرمایید.