خرید ملک ارزان در ترکیه

پرواز های چارتری شرکت توریستی مارک آنتالیا
 • آنکارا به تهران      21 آذر       1.800.000 تومان
 • تهران به آنتالیا       23 آذر        5.250.000 تومان
 • تهران به آنکارا       21 آذر        2.750.000 تومان
 • آنتالیا به تهران        22 آذر         5.150.000 تومان
 • استانبول به تبریز       22 آذر           2.340.000 تومان
 • استانبول به تهران       22 آذر           2.500.000 تومان
 • تهران به استانبول      21 آذر          3.150.000 تومان
 • تبریز به استانبول         25 آذر           3.000.000 تومان
بهترین قیمت هارا برای سفر به سراسر دنیا از ما بخواهید

هماهنگی جهت پرواز و تور های گردشگری
قیمت لحظه ای
دوشنبه 20 آذر
 • فروش لیر  1800  تومان
 • خرید لیر  1680  تومان
 • فروش تتر 29/90  لیر
 • خرید تتر  28/20  لیر
 • 1015 تتر معادل 1000 دلار 
 • 1015 دلار معادل  1000 تتر 
 • 1085 تتر معادل  1000 یورو 
 • 920 یورو معادل  1000 تتر 
تبدیل لیر به دلار 28/20
تبدیل دلار به لیر 29/45
تبدیل لیر به یورو 30/20
تبدیل یورو به لیر 31/65

تماس با ما

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ،خیابان نهم(شعبانی) ،پلاک 1 ، طبقه سوم ، واحد 18

ویژگی های خرید ملک ارزان در ترکیه

علاقه به املاک و مستغلات ترکیه به عنوان یک خانه برای تعطیلات ، بازنشستگی یا سرمایه گذاری زیاد است . با ما می توانید خرید ملک ارزان در ترکیه همچنین اقامت در ترکیه با خرید خانه در استانبول را در بهترین مکانها پیدا کنید .

 

ویژگی های خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک ارزان در ترکیه

 

املاک و مستغلات ترکیه

ترکیه در صنعت املاک و مستغلات از ارائه منبع معتبری برای کسب سود برخوردار است . این کشور قطب خانه های ارزان قیمت و خانه دوم برای گذراندن تعطیلات جذاب برای مردم دیگر کشورها مخصوصا ایرانی ها است . با وجود املاک نسبتاً ارزان در ترکیه ، تقاضا برای اجاره و خرید در حال افزایش است .

سرمایه گذاری

سرمایه گذاران اروپایی و ایرانی می توانند با سرمایه گذاری برای املاک ارزان قیمت در آلانیا ، اقدامی هوشمندانه انجام دهند . سرمایه گذاری در جدیدترین املاک و مستغلات ارزان قیمت ترکیه با روند فزاینده ای روبرو است . به عنوان مثال ، در پایان سال گذشته  گردشگران و بازدید کنندگان بین المللی ترکیه را به عنوان خانه دوم خود می دانند به دلیل سرمایه گذاری در املاک ارزان قیمت در آلانیا .

قیمت املاک در ترکیه

قیمت املاک و مستغلات ارزان قیمت ترکیه امسال بیشتر خواهد شد و ABTA پیش بینی می کند ، که ترکیه یکی از دو منطقه بزرگ توسعه باشد و مصر منطقه دوم . به نظر می رسد اقتصاد ترکیه وابسته به املاک و مستغلات و گردشگری است ، بلافاصله پس از بهبودی از بحران خود ، در مقابل تحمل فاجعه مالی جهانی امروز مقاومت کرده است . این امر منجر به افزایش تعداد دارایی های ارزان قیمت مختلف در ترکیه و قطعاً افزایش تقاضا برای آنها شده است .

قیمت املاک ترکیه نسبت به اروپا

قیمت خانه های ترکیه ارزان تر از کل اروپا است و این امر فرصت های زیادی را برای مردم فراهم می کند تا سرمایه گذاری خوبی در املاک ارزان قیمت در آلانیا و سایر مناطق ساحلی در ترکیه داشته باشند . آمارهای اخیر ترکیه نشان می دهد که حدود 75000 ثبت نام بین المللی در حال انجام است و بسیاری از آنها هم قبلاً برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ارزان ترکیه استفاده کرده اند .

 

ویژگی های خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک ارزان در ترکیه

 

افزایش قیمت ملک در ترکیه

به گفته فعالان مسکن موفق اروپا ، قیمت خانه و آپارتمان در ترکیه روبه افزایش است . املاک ارزان قیمت در آلانیا بالا خواهند رفت ، اما از طرف دیگر نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد قیمت مسکن با کندی حرکت خواهد کرد ، در سایر مناطق ترکیه یا حتی در کل اروپا . اما در مناطق املاک و مستغلات ترکیه گزینه های خارق العاده ای برای سرمایه گذاری وجود دارد که قیمت ملک در سال گذشته 13 درصد رشد کرد و به سرعت ادامه دارد .

امیدواریم که از خواندن این مقاله نهایت استفاده را برده باشید ، ما سعی کردیم که برای شما راهنمای قدم به قدم خرید ملک در ترکیه باشیم ، همچنین می توانید با مراجعه به سایت سهند از املاک و آپارتمان های موجود در ترکیه دیدن کنید و برای مشاوره یا سفارش با ما تماس حاصل فرمایید.

سوالی دارید؟

شرکت مهندسان ساختمانی و املاک سهند

8 صبح الی 20

22350681 - 021

گرفتن کد مالیاتی ترکیه, تدریس زبان ترکی استانبولی مشاوره رایگان , ثبت شرکت در ترکیه در اسرع وقت کوتاه ترین زمان کمترین مدارک استانبول آنکارا آنتالیا ازمیر قونیه آلانیا, نحوه خرید ملک در ترکیه استانبول آلانیا قونیه ازیمر آنکارا پایتخت بهترین اولین بزرگترین ارزانترین کمترین بودجه اقساطی از دم قسط اقامت دائم در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین مدارک لازم قبرس شمالی مرکز صدور آنلاین 24 ساعته و اینترنتی مشاوره رایگان و شرایط ویژه ثبت شرکت محدود مشارکتی تعاونی اجاره ملک در قبرس کارآفرینی مدیریت نخبگان پزشکان مهندسان کارخانه هوش مصنوعی اسمارت هوم خانه های هوشمند ویلا هوشمند مسکونی تجاری اداری مغازه بازار پاساژ