• 02122350681-22350645

تغییر قوانین مالکیت املاک در ترکیه، سرمایه گذاران بسیاری جهت خرید ملک را به این کشور کشاند. ترکیه شهرهای بسیاری داشته و درمیان آن‌ها، آنتالیا به عنوان زیباترین شهر این کشور شناخته می شود. آنتالیا شهری ساحلی بوده و از لحاظ شاخص‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در سطح بالایی قرار دارد. 

نرخ خرید ملک در آنتالیا نسبت به نرخ جمعیت آن با سرعت بالایی در حال رشد است. در این میان، قیمت ملک در آنتالیا و شرایط خرید آن از مهم‌ترین دغدغه های اتباع خارجی محسوب می شود. در ادامه به بررسی شرایط خرید ملک در آنتالیا و دیدنی های این شهر می پردازیم. 

شرایط خرید ملک در آنتالیا

نحوه ی خرید ملک در آنتالیا

همانطور که اشاره شد، آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی زیبا در ترکیه است. آب و هوای مدیترانه ای، سواحل و چشم اندازهای بی‌نظیر از جمله جاذبه های دیدنی این شهر محسوب می شود. تمام این موارد موجب افزایش سالانه گردشگران به این شهر در کشور ترکیه می گردد. 

اغلب گردشگران سرمایه بسیاری را وارد این شهر کرده و موجب توسعه آن می شوند. تغییر قوانین خرید ملک در آنتالیا افراد را به خرید خانه در این شهر ترغیب می کند. خرید ملک در این شهر برای شهروندان خارجی بسیار آسان است. شهروندان خارجی قادر به خرید خانه، زمین یا ملک تجاری با کسب استعلام خواهند بود. 

از طرفی خرید ملک در آنتالیا، روشی آسان جهت دریافت اقامت ترکیه محسوب می شود. قیمت ملک در این شهر بر اساس شرایط و امکانات آن متفاوت خواهد بود. شهروندان خارجی قادر به خرید حداکثر 30 هکتار از اراضی ترکیه خواهند بود. به علاوه، حق تملک یا اجاره ده درصد از اراضی و املاک یک ناحیه یا شهر وجود دارد. 

قیمت ملک در آنتالیا

آنتالیا از آپارتمان های بسیاری جهت خرید و فروش برخوردار است. قیمت ملک در آنتالیا توسط “سازنده ملک یا مالک” آن تعیین می شود. موقعیت ملک، نوع مصالح مورداستفاده در ساخت، میزان مدرن و لوکس بودن خانه و غیره بر قیمت خانه تاثیر می‌گذارد. قیمت خانه در آنتالیا با توجه به فصول کم سفر یا خلوت کاهش پیدا نمی کند. 

دیدنی های شهر آنتالیا

دیدنی های این شهر به مکان های مختلفی تقسیم می شود. در ادامه برخی از دیدنی های شهر آنتالیا را معرفی می کنیم.

دهکده هزارتو

این دهکده جهت قدم زنی و گشت و گذار گزینه ای مناسب است. خیابان های این دهکده سنگ‌فرش بوده و کاخ های عثمانی آن بازسازی شده اند. خیابان این دهکده مملو از انواع هتل، رستوران و فروشگاه هایی جهت تهیه سوغاتی و بوتیک است. 

بندر قدیمی

این منطقه در کنار صخره های آن واقع شده است. بندر قدیمی مکانی پر از بوتیک، کافه های دیدنی، بازار و کشتی های تفریحی کوچک است. با تهیه قهوه و تماشای غروب بندر قدیمی احساسی وصف ناپذیر را تجربه خواهید کرد. 

موزه آنتالیا

درصورت مراجعه به این شهر موزه آنتالیا را فراموش نکنید. تمام آثار تاریخی کشف شده در سواحل کشور ترکیه در این موزه به نمایش گذاشته شده است. به علاوه، کلکسیون موزه آنتالیا در نمایشگر به نمایش گذاشته می شود. به همین دلیل فهم تاریخ غنی و پیچیده ترکیه ساده تر خواهد شد. 

مسجد یولی مناره

از جمله آثار تاریخی جالب در ترکیه، مسجد یولی مناره است. این مسجد از جمله نمونه های بارز معماری دوران سلجوقی محسوب می شود. 

دروازه هادریان

دروازه هادریان یکی از ورودی های شگفت انگیز دهکده قدیمی است. بخش های بسیاری از دیوارهای مربوط به یونان و روم باستان در این شهر سالم هستند. دروازه هاردیان یکی از مهم ترین آن ها است. 

قلعه رومی 

این قلعه نمایی به سمت بندر قدیمی دارد. قلعه رومی در اطراف پارک کارالی اوغلو واقع شده است. این قلعه به عنوان برج مراقبتی برای بندر پر رفت و آمد شهر شناخته می شود. قلعه رومی، مکانی ایده آل جهت تماشای غروب آفتاب است. 

این شهر مکان های متنوعی جهت بازدید داشته که پس از مراجعه به آنتالیا با آن ها آشنا خواهید داشت. 

موقعیت و جایگاه آنتالیا

آنتالیا در سواحل مدیترانه قرار دارد، همچنین به عنوان خط ساحلی جنوبی شناخته می شود که باعث شده که یکی از قطب های گردشگری ترکیه به شمار رود. این عامل باعث شده تا بسیاری از خارجی ها به فکر خرید ملک در این منطقه باشند تا بتوانند در تمام سال از این منظقه زیبا استفاده کنند.

بزرگراه اصلی D400 که از شرق ترکیه به غرب ترکیه می رود از این شهر عبور کرده است. همچنین دارای یکی از بهترین فرودگاه های ترکیه می باشد که با توجه به موارد گفته شد می توان گفت که دسترسی این شهر به سایر نقاط ترکیه بسیار راحت است. در واقع، اگر می خواهید در ترکیه از طریق خرید ملک و مستغلات سرمایه گذاری کنید، آنتالیا یک مکان بسیار عالی برای این کار می باشد.

 

خرید آپارتمان در آنتالیا

خرید آپارتمان در آنتالیا ترکیه

آپارتمان های بسیاری در شهر آنتالیا ترکیه خرید و فروش می شود که قیمت خانه ها توسط صاحب ملک تعیین می گردد. برخی از این آپارتمان ها دارای تمامی امکانات رفاهی می باشد که به آپارتمان های مبلمه معروف است. برای خرید آپارتمان در آنتالیا ترکیه شما می توانید وارد سایت سهند شده و از تنوع آپارتمان های موجود در این سایت دیدن کنید.

آپارتمان های موجودر در سایت سهند در متراژهای مختلف و با امکانات رفاهی متنوع بوده و شما می توانید نوع آپارتمان و موقعیت جغرافیایی و سایر مشخصات آن را به همراه قیمت مشاهده کرده و مناسب ترین آپارتمان را ثبت کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

خرید اقساطی آپارتمان در آنتالیا

شما می توانید آپارتمان های موجود در آنتالیا را به صورت قسطی توسط مشاورین املاک سهند خریداری کنید. شرایط قسط بندی آپارتمان های آنتالیا بدین صورت است که شما مبلغی را به عنوان پیش قسط پرداخت کرده و مابقی را بر اساس اقساط بدون بهره و در مدت مشخصی پرداخت می کنید. این روش خرید به شما کمک می کند تا با میزان بودجه خود مناسب ترین آپارتمان را در بهترین مناطق آنتالیا خریداری کنید.

خرید ویلا در آنتالیا

خرید ویلا در آنتالیا طرفداران بسیاری داشته و بهترین و قیمت مناسب ترین ویلاها در سایت سهند به فروش گذاشته شده است و شما می توانید با مراجعه به این سایت جزئیات فروش و مشخصات ویلاها را مشاهده کنید. برخی از ویلاهای آنتالیا دارای چشم اندازهای مدیترانه ای بوده و استخرهای اختصاصی روباز دارند.

طرح ها و معماری ویلاهای آنتالیا بسیار جذاب بوده و به صورت همکف و یا دوبلکس طراحی شده اند. همچنین این ویلاها دارای تعداد خواب های متفاوت بوده و امکانات رفاهی متنوعی برای آن ها در نظر گرفته شده است. شما می توانید با توجه به میزان بودجه خود مناسب ترین ویلا را در شهر زیبای آنتالیا خریداری کنید. جهت اطلاع بیشتر و مشاوره برای خرید ملک در قبرس تنها کافیست با مشاورین سهند تماس بگیرید.

 

خرید ملک ارزان در آنتالیا

 

دلایل مناسب بودن آنتالیا برای خرید ملک

یک بازار پر جنب  جوش در ترکیه

در این شهر آپارتمان و ویلاهای لاکچری بسیاری برای خریداری وجود دارد. با توجه به موقعیت مناسب آنتالیا، این شهر علاوه بر گردشگری دارای پتانسیل بسیار بالایی برای تجارت و سرمایه گذاری بلند مدت می باشد.

به هر قسمت از آنتالیا که نگاه کنید شاهد ایجاد زیرساخت ها، پارک ها و امکانات اجتماعی خواهید بود ، که روز به روز به آن ها افزوده می شود. پروژه های مهم این شهر عبارت اند از :

  • مارینا کونالیتی بوگاچای
  • ایجاد یک بندر کشتیرانی
  • ایجاد استودیو های ضبط فیلم

سرمایه گذاری به سبک زندگی مدیترانه ای

این شهر تقریبا 500 کیلومتر از خط ساحلی همچنین خط ساحلی برخی از بهترین سواحل ترکیه را شامل می شود. در این خط ساحلی شهرک های ساحلی و روستا هایی مانند پایتخت گلف بِلِک، نوستالژیک سای قرار گرفته اند.

این شهر در سیصد روز سال از آفتابی دلپذیر بهره می برد که در کنار اصرار ترک ها برای تهیه غذای سالم یک شیوه زندگی عالی را برای شما رقم خواهد زد. مرکز این شهر برخی از بهترین مراکز خرید ترکیه را دارد. تفرجگاه های ساحلی و همچنین یک شبکه حمل و نقل عالی آنتالیا را به یکی از بهترین شهر های ترکیه تبدیل کرده است.برای خرید ملک در ترکیه می توانید با متخصصان سهند گروه ارتباط برقرار نمایید.

بهترین مناطق آنتالیا برای خرید ملک

هر منطقه از آنتالیا چیزی منحصر به فرد را به شما ارائه می دهد. سوالی که باید در ابتدا از خود بپرسید این است که چقدر بودجه دارید؟ همچنین هزینه های خرید را نیز در خاطر داشته باشید. آیا شما یک شهرک پر جنب و جوش می خواهید که در 12 ماه سال فعال باشد؟ اگرچه آنتالیا یک شهر پرجنب و جوش است، اما بعضی از مناطق آن با پایان فصل گردشگری درماه اکتبر، خلوت می شوند.

مقصد های محبوب خرید ملک در آنتالیا عبارت اند از :

سواحل کنیالتی و لارا

این دو منطقه در واقع در شهر مرکزی قرار دارند و به کلیه امکانات رفاهی مانند وسایل حمل و نقل، مغازه ها، کافه ها، بانک ها و رستوران ها دسترسی دارند. ضمن این که می توانید در کنار یک زندگی شهر نشینی برای استراحت به دریای مدیترانه پناه ببرید.

آلانیا

این شهر یکی از پرپتانسیل ترین شهرها برای سرمایه گذاری می باشد. این شهر علاوه بر جاذبه های گردشگری دارای پتانسیل بالای تجاری نیز می باشد. همچنین قیمت ملک در این منطقه پایین ترین قیمت در سواحل مدیترانه می باشد.برای خرید ملک و آپارتمان در آلانیا می توانید با مراجعه کردن به قسمت های مربوطه از جدید ترین قیمت های آپارتمان در سال 2021 مطلع شوید.

بِلِک

شهرت این شهر کوچک به دور مسابقات گلف قهرمانی جهان بر می گردد، اما جدا از این مسأله چیز های دیگری برای ارائه دارد. این شهر دارای کافه ها، رستوران ها، مغازه ها و ساحل های زیبا می باشد. همچنین این منطقه تا مرکز شهر فقط یک مسیر کوتاه اتوبوس دارد.

خرید آپارتمان ارزان در آنتالیا ترکیه

کالکان

این شهر ساحلی زیبا دارای ویلا های لوکس با معماری مدرن می باشد. این ناحیه کوهستانی می باشد بنابراین افراد مشکل پیاده روی را دارند، که البته این موضوع را معماران ساختمان حل کرده اند. تصور این را بکنید که هر روز صبح از خواب بلند می شوید و منظره خیره کننده دریای مدیترانه را می بینید.

باید بدانید که اگر همه چیز به خوبی پیش برود خرید ملک در آنتالیا دو هفته طول می کشد. همچنین به شما پیشنهاد می کنیم که از یک وکیل در تمام مراحل استفاده کنید. همچنین در مورد زبان نیز نگرانی نداشته باشید چون طبق قانون شما باید یک متجم معتبر داشته باشید.

در پایان از شما کاربران عزیز برای مطالع این مطلب تشکر می کنیم و امیدواریم که برایتان مفید واقع شده باشد، همچنین با مراجه به سایت ما اطلاعات بیشتری در مورد گرفتن ویزا و اقامت در ترکیه با خرید آپارتمان در استانبول کسب کنید.