24 تیر 1399

با 9 مزایای خرید ملک در قبرس اروپایی آشنا شوید

حتما شما هم از خود پرسیده اید که آیا قبرس اروپایی برای زندگی خوب است یا نه؟ ما در این مطلب سعی داریم به طور مفصل درباره خرید ملک در قبرس اروپایی صحبت کنیم و به سوال شما پاسخ دهیم، هر آنچه که لازم دارید تا درمورد اقامت در قبرس جنوبی را بدانید را به شما بگوییم.

همچنین می توانید برای مطالعه بیشتر درمورد موقعیت جغرافیایی و اقتصادی کشور قبرس به مطلب خرید ملک در قبرس مراجعه کنید.

 

خرید ملک

خرید ملک در قبرس اروپایی

 

مزایای خرید ملک در قبرس

شما میتوانید از راه های متعددی برای کسب مجوز اقامت در قبرس اقدام کنید. علاوه بر مهاجرت تحصیلی، تامین نیروی کار و ازدواج و خرید ملک در قبرس اروپایی یکی از روش های رایج و پر هزینه برای اقامت و مهاجرت به قبرس است. در ادامه به 9 مورد از ویژگی های خرید خانه در قبرس می پردازیم.

  1. قیمت مناسب خانه :

در حال حاضر مناسب ترین قیمت خانه و آپارتمان در بین کشورهای دیگر عضو اتحادیه متعلق به قبرس اروپایی است. برای مثال، حداقل هزینه اجاره یک آپارتمان در شهر نیکوزیا در حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ یورو می باشد.

  1. خرید خانه :

خرید خانه در قبرس و روند کارهای اداری و ثبت آن بسیار ساده و راحت بوده و نیازی به ثبت شرکت ندارید. بنابراین تنها با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ کل خانه و یا ملک میتوان سند مربوطه را به نام مشتری زد و پس آن برای اقامت در قبرس اقدام کرد.

  1. ویزای توریستی :

اگر قصد اقامت کمتر از 6 ماه در قبرس را دارید، می توانید بدون ویزا و تنها با پاسپورت معتبر وارد قبرس شوید و به مدت 30 تا 90 روز از ویزای توریستی برخوردار شوید.

  1. گردشگری قبرس :

کشور قبرس از جمله کشورهای اتحادیه اروپا است که با توجه به یکی از مقاصد بزرگ گردشگری شرایط خوب را برای زندگی فراهم کرده است. همچنین کشور قبرس جزء امن ترین کشورهای دنیا بشمار می آید.

  1. خرید آپارتمان :

با خرید ملک در قبرس اروپایی ( جنوبی ) می توانید از تحصیل رایگان فرزندان خود درشهرهای لارناکا، لیماسول یا نیکوزیا و سایر شهرها بهره مند شوید.

  1. گرفتن مدرک دانشگاهی :

دانشگاه‌های قبرس اروپایی دربرگیرنده به روزترین متدهای دانشگاه های آمریکایی است که مدرک تحصیلی آنها از اعتبار بالایی برخوردار است.

  1. خرید ملک :

یکی از راه های سرمایه گذاری در قبرس اروپایی، خرید ملک در قبرس و اجاره آن می باشد. تمامی خرید و فروش‌ های ملک در قبرس به یورو است که در طولانی مدت سرمایه خوبی را برای شما به همراه دارد.

 

خرید ملک

خرید ملک در قبرس اروپایی

 

  1. اقدام برای اقامت دائم :

اگر قصد مهاجرت و اقامت طولانی مدت ( بیش از 6 ماه ) را دارید باید برای دریافت مجوز اقامت دائم اقدام نمایید. در وهله اول با خرید ملک در قبرس اروپایی جنوبی و ارائه مدارک به ادارات مربوطه شما میتوانید سند ثبتی خود را برای اقامت ارائه دهید.

حتما بخوانید: ویلا در قبرس

  1. صدور مجوز اقامت دائم :

به هیچ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در اینجا نمی باشد. شما می توانید در هر زمان و به هر مدتی ازکشور قبرس خارج شده و ملک خود را جهت سرمایه گذاری اجاره دهید. افراد خارجی حق دریافت کارت اقامت ۵ ساله این کشور را  پس از اقامت 5 ساله در قبرس را خواهند داشت.

 

در ادامه از شما همراهان عزیز برای خواندن این مطلب کمال تشکر را داریم، با مراجعه به سایت ما می توانید در رابطه با اقامت در این کشور و گرفتن ویزا نیز اطلاعاتی به دست آورید.