• 02122350681-22350645

مراحل خرید ملک در قبرس

قبرس جزیره ای در دریای مدیترانه می باشد، این جزیره در واقع سومین جزیره بزرگ این دریا بعد از جزایر ساردنی و سیسیل می باشد. جمعیت قبرس ( 1000000 ) می باشد که 77 از این عدد به یونانیان اختصاص دارد و 18 درصد این جمعیت ترک می باشند.

قبرس دارای سواحل بسیار زیبا و مناظر دیدنی، روستاهای جذاب و کیلومترها ساحل بی نظیر می باشد. این عوامل دست به دست هم داده اند تا بسیاری از افراد این کشور را برای خرید ملک انتخاب کنند.

در برهه ای از زمان تقلب و کلاه برداری در خرید ملک در این کشور زیاد شده بود و توسط وام های غیر واقعی، سازندگان متقلب و سندهای تقلبی از افراد سو استفاده می شد. اما تمام این مشکلات از سوی دولت قبرس رفع شده و حالا می توانید با خیال راحت در این کشور اقدام به خرید کنید.

 

خرید ملک

خرید ملک در قبرس

 

تاریخچه و اطلاعات جغرافیایی قبرس

قبرس دارای طول جغرافیایی 240 کیلومتر و عرض جغرافیایی 100 کیلومتر می باشد، در سال 1974 طی درگیری هایی که بین دولت ترکیه و یونانیان رخ داد این جزیره به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شد.

مزیت های خرید ملک در قبرس

  • با خرید ملک در قبرس شما به عنوان شهروند اروپایی به شمار می روید و اجازه کار و تحصیل و سرمایه گذاری در کشورهای عضو اتحادیه اروپا را پیدا می کنید.
  • اجازه اقامت در کشورهای دیگر اروپایی را پیدا می کنید.
  • با گرفتن پاسپورت این کشور اجازه سفر به 165 کشور دنیا را پیدا می کنید.
  • همچنین با پرداخت هزینه ( 500000 ) یورو می توانید برای پدر و مادر خود نیز درخواست پاسپورت بدهید.

 

حتما بخوانید: خرید آپارتمان در قبرس

 

شهرهای مناسب خرید ملک در قبرس

 • نیکوزیا

این شهر پایتخت قبرس می باشد و جمعیت آن 208 هزار نفر است. نیکوزیا بزرگترین شهر قبرس و تنها شهر آن است که ساحل ندارد. جالب است بدانید که این شهر دارای دو بخش یونانی و ترکی است.

 • پافوس

به این شهر جواهر قبرس هم می گویند، که دارای آب و هوایی مدیترانه ای و ساحل و کوهستان های بی نظیری است .این شهر دو روستای معروف دارد که برای اقامت بسیار مناسب هستند نام این دو روستا کنیا و آناوارگوس می باشد.

 

خرید ملک

خرید ملک در پافوس قبرس

 

 • لارانکا

لارانکا در جنوب قبرس واقع شده است. این شهر سومین شهر بزرگ قبرس و دومین بندر تجاری قبرس می باشد. در این شهر بناهای تاریخی بسیار زیادی وجود دارد و شهر با خانه های سفید رنگ خود نمایی می کند. این نکته هم باید بدانید که فرودگاه اصلی قبرس در این شهر واقع شده است.

 • لیماسول

لیماسول در ساحل جنوبی قبرس واقع شده و دارای یک تفریگاه بزرگ ساحلی می باشد. جشن های زیادی در این شهر برگزار می شوند. این شهر دومین شهر بزرگ قبرس می باشد.

 

در پایان امیدواریم که از خواندن این مطلب کمال استفاده را برده باشید و از توجه شما عزیزان کمال تشکر را داریم. همچنین می توانید با مراجعه به سایت ما از مکان های دیدنی قبرس دیدن فرمایید.