30 تیر 1399

نحوه خرید آپارتمان در قبرس جنوبی

شاید نام قبرس جنوبی را بارها از زبان کسانی که به فکر مهاجرت یا خرید ملک در این کشور افتاده اند شنیده باشید و شما هم به فکر خرید آپارتمان و ملک در این کشور افتاده باشید، در این مطلب سعی داریم تا شما را به طور کلی با این کشور آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا از این کشور فوق العاده با آب و هوای زیبای مدیترانه ای بیشتر آشنا شوید تا قبل از هر اقدامی برای خرید آپارتمان در این کشور اطلاعات کاملی از آن داشته باشید.

 

نحوه خرید آپارتمان در قبرس جنوبی

خرید آپارتمان در قبرس جنوبی

 

ویژگی های اقتصادی این کشور

کشور قبرس جنوبی از نظر توریستی در رتبه چهلم جهان قرار دارد. این رتبه را با سالانه 3 میلیون مسافر در سال کسب کرده است.این کشور دارای بیشترین پرچم آبی ساحلی در جهان می باشد. پرچم های آبی ساحلی از سوی سازمان توریست جهانی صدر می شوند که نشان دهنده میزان بهداشت در نواحی ساحلی می باشد.

سواحل این کشور به قدری تمیز و پاک از زباله هستند که در قبرس ادعا می کنند شما می توانید پا برهنه بر روی شن های ساحل با خیال راحت پیاده روی کنید. این کشور در چند سال اخیر دارای نرخ بی کاری نزولی بوده است.

رشد اقتصادی این کشور تقریبا از سال 2014 شروع شد و تا جایی پیش رفت که امروزه این کشور یکی از کشور های قدرتمند اقتصادی جهان محسوب می شود. باید این موضوع را نیز بدانید که در سالی که گذشت نرخ رشد اقتصادی این کشور 2.40 درصد بوده است. همچنین به دلیل دارا بودن خط ساحلی وسیع باعث شده تا صنعت ساختمان سازی و شروع ملک در این کشور به حد اعلای خود برسد.

در نوار ساحلی این کشور شهر ها و روستا هایی وجود دارند که دارای موقعیت های عالی برای ایجاد رستوران ها و هتل های ساحلی می باشند. شما می توانید در ساحل های این کشور بیننده انواع جشن ها و کارناوال های آن ها باشید.

حتما بخوانید: خرید ملک در قبرس

حکومت قبرس جنوبی

حکومت این کشور به صورت جمهوری می باشد و بالاترین فرد حکومتی این کشور رئیس جمهور این کشور می باشد.باید این نکته را بدانید که قبرس جنوبی از کم تنش ترین کشور های جهان به لحاظ سیاسی می باشد و شما می توانید در این کشور یک زندگی آرام و بی دغدغه را تجربه کنید.

شهر های قبرس جنوبی

  • نیکوزیای جنوبی :

 پایتخت این کشور می باشد.تمامی ادارات و ارگان ها و سفارت ها در این شهر واقع شده است.

  • لارناکا :

این شهر یکی از شهر های پرطرف دار در بین ایرانیان می باشد و علاقه زیادی از سمت ایرانی ها برای خرید ملک در این شهر دیده می شود.زمستان ها این شهر بسیار خلوت و آرام می باشد.

  • لیمالوسل :

این شهر یکی از شهر های ساحلی کشور قبرس جنوبی می باشد و از نظر محبوبیت بین ایرانیان برای خرید ملک این شهر در رده دوم قرار دارد.این شهر به لحاظ اقتصادی و تجاری مهم ترین شهر قبرس جنوبی می باشد.

  • پافوس

این شهر نیز ساحلی می باشد و برای زندگی بسیار مقرون به صرفه می باشد. اگر زبان انگلیسی خوبی دارید این شهر برای شما بسیار مناسب می باشد.

 

نحوه خرید آپارتمان در قبرس جنوبی

خرید آپارتمان در قبرس جنوبی

 

با توجه به اطلاعاتی که از این کشور زیبا و پر رونق در اختیارتان قرار گرفت حتما تا الان متوجه این موضوع شدید که این کشور می تواند یک مقصد توریستی و اقامتی مناسب برای شما می باشد و ارزش این را دارد که برای خرید آپارتمان در این کشور هزینه کرد.

شما می توانید توسط تماس با مجموعه ما از کیس های آپارتمانی مناسب با موقعیت مکانی های بی نظیر مطلع شوید و در کمترین زمان و با اطمینان بالا اقدام به خرید آپارتمان در کشور قبرس جنوبی کنید.

 

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد و از شما بابت زمانی که برای مطالعه این مطلب گذاشتید کمال تشکر را داریم.