27 مهر 1399

خرید آپارتمان دست دوم در استانبول چگونه است؟

آیا می خواهید یک آپارتمان دست دوم در استانبول بخرید؟ اما نمیدانید از کجا باید شروع کنید و چه مواردی را باید جستجو کنید؟ توصیه میکنیم قبل از اینکه یک سرمایه گذاری اساسی در شهر ترکیه انجام دهید، از مشاوره رایگان متخصصین حقوقی گروه سهند کمک بگیرید. با شروع جستجو برای خرید آپارتمان دست دوم در شهر استانبول، این سوال پیش می اید که بهترین منطقه برای خرید آپارتمان در استانبول و مناسب ترین مکان برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کجاست؟

استانبول قلب ترکیه است. بیشتر سرمایه گذاران املاک و مستغلات به دلیل تاریخ و تمدن توسعه یافته به آن گرایش دارند و آن را تبدیل به یک مرکز گردشگری و یک بازار پر جنب و جوش می کنند. با آمارهای خرید و فروش املاک از سوی آژانس‌های رسمی در می یابیم که افزایش تقاضای سرمایه گذاران برای خرید آپارتمان دست دوم در استانبول به شدت درحال افزایش است.

 

قیمت آپارتمان دست دوم در استانبول

 

مهمترین نکاتی که باید قبل از خرید آپارتمان دست دوم در استانبول بدانید

  • قبل از خرید آپارتمان دسته دوم در یکی از شهر های استانبول حتما اطمینان حاصل کنید که صاحب خانه قبلی قبض ‌های آب، گاز، تلفن و برق را پرداخت کرده باشد. همچنین باید بپرسید که آیا این سازه در برابر زلزله مقاوم است یا نه، زیرا خطر زلزله در استانبول وجود دارد.
  • توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که همه چیز در مورد ملک و همچنین مساحت اطراف آن باید به دلخواه شما باشد. در این زمان حتما برای خود مشخص کنید تا چه زمانی قرار است در آن خانه بمانید.
  • قیمت آپارتمان دست دوم و خانه در محله و مناطق مختلف استانبول باتوجه به امکانات و شرایط رفاهی بایکدیگر متفاوت است. برای تصمیم گیری در رابطه با اینکه کجا می‌خواهید زندگی کنید و کدام منطقه از لحاظ دسترسی برای شما مناسب است، پیشنهاد می شود حتما در شهر گشت بزنید.

بهترین مناطق برای خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

ضلع آسیایی شهر استانبول از طبیعت جذاب و خدمات سبز برخوردار است و دارای آرامش نسبی در مقایسه با بخش اروپایی این شهر می باشد. منطقه اسکوودار یکی از زیباترین مناطق در قسمت آسیایی ترکیه برای خرید ملک و آپارتمان است. این منطقه زیباترین آبشا، برج دوشیزه و سایر جاذبه های تاریخی و باغ ‌های باشکوه را در دل خود جای داده است.

یکی دیگر از مناطق دیدنی در بخش آسیایی استانبول، منطقه کادیکوی است. این منطقه به دلیل داشتن رستوران‌ها و کافه‌های متعدد به پاتوق شکم گردان تبدیل شده است. خیابان بغداد واقع در قسمت آسیایی استانبول یکی دیگر از مناطق مهم برای خرید آپارتمان در ترکیه به شمار می آید.

قسمت آسیایی استانبول مکانی آرام برای اقامت در فضایی لوکس و دلپذیر است و برای کسانی که به دنبال بهترین منطقه برای خرید آپارتمان دست دوم و نو در استانبول هستند، بهترین گزینه ایده آل است.

هنگامی که قصد خرید خانه یا آپارتمان در استانبول را دارید، باید نکات زیادی را درمورد شرایط زندگی در ترکیه در نظر بگیرید. اگر فکر می کنید ممکن است پیرامون موضوعاتی همچون آموزش زبان ترکی، کار یا امور حقوقی نیاز به راهنمایی دارید، می توانید از مشاوره و خدمات گروه سهند بهره مند شوید.