07 مرداد 1399

آیا کشور قبرس برای زندگی مناسب است؟

کشور قبرس برای زندگی به جواهر دریای مدیترانه معروف است. این کشور یک جزیره در جنوب ترکیه و جنوب غربی یونان می باشد. قبرس سومین جزیره دریای مدیترانه به لحاظ وسعت است. موقعیت این جزیره به گونه ای است که به سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا دسترسی راحت دارد.

این کشور تا سال 1960 مستعمره کشور انگلستان بود، و در حال حاضر از زیباترین مناطق توریستی جهان به حساب می آید و افراد زیادی هر ساله برای تفریح و تجارت به این کشور می آیند. در این مطلب قصد داریم تا 5 دلیل برای زندگی در قبرس را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

آیا کشور قبرس برای زندگی مناسب است؟

کشور قبرس برای زندگی

 

چرا قبرس؟

قبرس دارای مزیت های زیادی برای زندگی می باشد، که در این مطلب 5 مورد از مهم ترین آن ها را با شما بررسی خواهیم کرد.

معافیت مالیاتی برای خریداران خانه

در طی بحران مالی که این کشور در سال 2008 متحمل شد، دولت تصمیم گرفت تا برای خریداران املاک در قبرس مزیت هایی را در نظر بگیرد. به همین دلیل در اولین اقدام خود هزینه های نقد و انتقال سند را به نصف کاهش داد.

همچنین در تصمیماتی قرار شد تا 75 درصد از مالیات را به خریداران ببخشد و حتی تصمیم گرفته شده بود تا سال 2017 به کلی این مالیات را بردارد. به طور کلی شرایط خرید خانه در این کشور نسبت به سایر کشور ها آسان تر می باشد.

حتما بخوانید: خرید ملک در قبرس

خرید ملک در قبرس

این کشور دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد و تابستان های دلچسب و زمستان های نسبتا معتدلی دارد. این کشور به خط استوا نزدیک است که باعث می شود، آب و هوای آن متاثر از این خط شود. در این کشور شما در 340 روز سال از آفتاب بهره می برید. بنابراین، این کشور یک اقلیم مطلوب برای زندگی را به شما هدیه می دهد.

نرخ پایین جرم و جنایت

این کشور یکی از امن ترین کشور های اروپایی برای زندگی می باشد. بنابراین خیالتان برای بزرگ کردن فرزندانتان در این کشور راحت باشد، در این کشور آمار جرم و جنایت در پایین ترین سطح خود می باشد.

استاندارد های بهداشتی

  • سیستم مراقبت های بهداشتی در این کشور مطابق با استاندارد های بین المللی است.شما می توانید در این کشور از بهداشت عمومی و خصوصی بهره مند شوید.
  • این کشور برای کسانی که درآمد پایین دارند خدمات بهداشتی و پزشکی را به طور رایگان ارائه می دهد.
  • همه شهر های اصلی این جزیره دارای بیمارستان ها و درمانگاه های زیادی می باشد، که در آن ها پزشکان متخصص عالی مشغول به کار هستند.
  • تمامی پزشکان این کشور در بهترین دانشگاه های جهان در خوانده اند.

 

آیا کشور قبرس برای زندگی مناسب است؟

کشور قبرس برای زندگی

 

کیفیت بالای زندگی

در این کشور شما می توانید بالاترین سطح زندگی را تجربه کنید، و از آرامش خاطر بهره مند شوید. خود اهالی قبرس افرادی صبور و آرام می باشند، که این آرامش را به دیگران نیز منتقل می کنند. هزینه های زندگی در قبرس 25 درصد ارزان تر از سایر کشور های اتحادیه اروپا می باشد.

 

امیدواریم که این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشد و از شما عزیزان بابت همراهیتان متشکریم.