26 آبان 1399

قیمت خانه در آنتالیا به تومان چه قدر است؟

اگر قصد سرمایه گذاری در آنتالیا ترکیه را دارید و میخواهید بدانید برای خرید خانه و ملک در آنتالیا به تومان چه مقدار باید هزینه کنید، باید با مشاورین املاک حرفه ای خرید و فروش ملک در ترکیه تماس بگیرید. چرا که با توجه شرایط و نوسانات ارزی هر لحظه شرایط و قیمت های خانه به تومان تغییر میکند. اما قیمت خرید خانه در آنتالیا با قیمت های ایران تفاوت چندانی ندارد به همین دلیل ایرانیان به راحتی می توانند با خرید ملک در آنتالیا، سرمایه گذاری خوبی را در این کشور انجام دهند و اقامت کشور ترکیه را دریافت کنند.

در سال جدید قیمت خانه در استانبول تغییر چندانی نداشته ولی پیش بینی می شود که در سال جدید میلادی قیمت خانه افزیش پیدا کند لذا به خریداران توصیه می شود که در صورتی که قصد خرید ملک در استانبول را دارند پیش از شروع سال جدید مبلادی با مشاورین سهند تماس گرفته تا ملکی مناسب را برای آن ها پیدا کنند.

 

خرید خانه در آنتالیا ترکیه به تومان

 

شرایط خرید خانه در آنتالیا با پول ایران ( تومان)

قیمت خانه و آپارتمان در آنتالیا ترکیه نیز مانند هر شهر ترکیه به عوامل متعددی بستگی دارد و با افزایش تورم و ارز قیمت ملک در آنتالیا نیز تغییر می کند. ترکیه به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم بندی می شود که طرح معماری این دو قسمت متفاوت است. خرید ملک در آنتالیا شرایط خاص خود را داشته و در هنگام خرید باید دقت کنید که در دام کلاهبرداران نیفتید. برای این که معمامله ای بدون ریسک و خطر داشته باشید از طریق شماره های موجود در سایت با مشاورین سهند تماس گرفته تا شرایط ملک در نظر گرفته و موقعیت آن را بررسی کنند.

برای خرید خانه در آنتالیا به تومان چه قدر باید هزینه کرد؟

برای خرید ملک در استانبول ترکیه نیاز به سرمایه اولیه می باشد. توجه داشته باشید که وضعیت اقتصادی در آنتالیا رو به بهبود بوده و هر روزه شاهد تغییرات مثبتی در وضعیت اقتصادی این شهر می شود. در نتیجه آنتالیا فرصتی مناسبی برای سرمایه گذاری در ترکیه می باشد. در صورتی که نمیدانید خرید ملک در آنتالیا به تومان چه قدر می شود و نیاز به مشاوره دارید، مشاورین ما در املاک سهند در شعب تهران و آنتالیا میتوانند تخصصی ترین راهنمایی ها را به شما ارائه دهند. وکلای ما در سهند علاوه بر بررسی شرایط خانه در استانبول و مقایسه قیمت ها و پیدا کردن ملکی مناسب برای شما، پول شما را به پول ترکیه تبدیل کرده تا شما راحت تر بتوانید ملک مورد تایید خود را خریداری کنید.

 

قیمت خرید خانه در آنتالیا

 

قیمت خرید خانه در قسمت اروپایی آنتالیا به پول ایران (تومان)

قسمت اروپایی آنتالیا دارای خانه هایی فوق العاده شیک و لوکس است که تمامی امکانات روز به سبک اروپایی در آن وجود دارد. این خانه ها با معماری بی نظیر خود بسیار مورد توجه مهندسین و طراحان قرار گرفته است. وجود تمامی امکانات رفاهی در خانه های آنتالیا علاوه بر کاهش هزینه، کار شما را نیز راحت تر کرده است. تمامی وسایل خانه توسط طراحان دکوراسیون تهیه شده و بسیار شیک و راحت می باشد.

مقایسه قیمت خانه در آنتالیا ترکیه با ایران

قیمت خانه در استانبول تفاوت چندانی با ایران نداشته و خانه های استانبول نیز بر اثر عوامل متعددی تغییر می کند. از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت ملک در استانبول می توان به متراژ خانه، محل جغرافیایی، امکانات رفاهی، طراحی آن، تعداد خواب، سبک خانه، ویو خانه، نمای ساختمان و … اشاره کرد.

برای دریافت مشاوره خرید ملک در ترکیه حتما با مشاورین و وکلای حرفه ای ما در املاک سهند با شماره 22350681 تماس حاصل فرمایید تا بهترین ملک در بهترین مناطق و شهرهای ترکیه را به شما معرفی کنیم.