06 دی 1399

منطقه بیلیک دوزو در غرب استانبول قرار دارد و از جمله سرسبزترین مناطق موجود در استانبول می باشد. این منطقه با وجود ساختمان های نوساز و چشم انداز زیبا گزینه بسیار خوبی برای اجاره آپارتمان و خرید ملک در بیلیک دوزو استانبول می باشد. اغلب ساختمان های این منطقه توسط اتباع خارجی خصوصا ایرانیان خریداری شده و شما می توانید با انواع نژادها در این منطقه آشنا شوید.

اجاره خانه در منطقه بیلیک دوزو استانبول

 

اجاره ویلا در بیلیک دوزو استانبول

 

درباره منطقه بیلیک دوزو استانبول

این منطقه دارای وسیله حمل و نقل مدرن بوده و شما به راحتی می توانید به تمامی بخش های استانبول تردد داشته باشید. امروزه اجاره آپارتمان در منطقه بیلیک دوزو استانبول رواج زیادی پیدا کرده و سرمایه گذاری در آن بسیار پر سود می باشد. فاصله بین بیلیک دوزو و تا مرکز شهر استانبول در حدود 40 کیلیومتر است. همچنین فاصله بیلیک دوزو تا فرودگاه آتاتورک استانبول 13 کیلومتر است.

این منطقه از امن ترین و پر رفت و آمد ترین مناطق استانبول به شمار می رود.  و این یکی از برترین امتیازات این منطقه برای اشخاصی است که برنامه سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات و یا اخذ اقامت ترکیه را دارند می باشد. اگر به دنبال منطقه ای خوش آب و هوا و امن هستید تا لحظاتی خوش را در کنار خانواده و دوستان خود سپری کنید و از منظره دریا لذت ببرید، منطقه بیلیک دوزو بهترین گزینه برای شما محسوب می شود.

قیمت خرید خانه در بیلیک دوزو استانبول

خرید خانه در منطقه بیلیک دوزو استانبول با وجود آپارتمان هایی با تجهیزات و متراژ مختلف بسیار راحت است. شما می توانید متناسب با بودجه خود آپارتمانی لوکس خریداری کنید. منطقه بیلیک دوزو دارای بخش های مختلفی است که قیمت آپارتمان های هر ناحیه با دیگر ناحیه آن متفاوت است. فروش آپارتمان های بیلیک دوزو به صورت همکف و دوبلکس بوده و تمامی امکانات رفاهی در آن موجود است.

جهت اطلاع از قیمت خرید ملک در استانبول می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید. مشاورین املاک سهند دارای نمایندگی رسمی در کشور ترکیه هستند و می توانند آپارتمان های موجود در این کشور را به صورت مستقیم و با هزینه ای مناسب برای شما خریداری کنند.

همچنین بخوانید: نحوه خرید ملک در ترکیه

قیمت آپارتمان در بیلیک دوزو استانبول

منطقه بیلیک دوزو دارای ساختمان هایی نوساز و مجهز بوده و تمامی امکانات رفاهی در ساخت آن به کار رفته است. آپارتمان های موجود در منطقه بیلیک دوزو دارای قیمت مناسبی است و بهترین فرصت برای سرمایه گذاری در استانبول محسوب می شود. همچنین با خرید آپارتمان در این منطقه می توانید اقامت در ترکیه را اخذ کرده و از تمامی امکانات شهروندی از جمله حق تحصیل، حق اشتغال به کار و … نیز بهره مند شوید.