• 02122350681-22350645

خرید ملک و آپارتمان در کشور ترکیه بدون شک یکی از سخت ترین کارها می باشد،اما در صورتی که شما در حین خرید ملک و آپارتمان در شهر های مختلف ترکیه با مشاوران و متخصصان سهند گروه همراه باشید به راحتی و با امنیت کامل می توانید به زندگی رویایی تان در مناطق خوش آب و هوای ترکیه دست پیدا کنید.

با ما همراه باشید.

ویژگی های خرید ملک در ترکیه

شرکت سهند به عنوان یک شرکت پیشرو در فروش و اجاره املاک، مستغلات و آپارتمان در ترکیه ، و تجربه گسترده ای با سرمایه گذاران ملی و بین المللی می تواند به شما در خرید یک ملک خوب کمک کند. در اینجا مقاله ویژه ما کلیه جنبه ها و موضوعات مربوط به قبل، حین و بعد از نحوه خرید ملک در ترکیه را توضیح می دهیم.

آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟

منابع طبیعی و زیبایی فوق العاده، سواحل خیره‌کننده، غذاهای سالم و خوشمزه ترکی، اقتصاد در حال ظهور، قیمت پایین ملک، فرآیندهای ساده خرید ملک، هزینه کم زندگی و تحولات جدید منطقه و… توجه مردم را به خود جلب کرده و ترکیه را به یک مقصد برتر برای سرمایه گذاران تبدیل کرده است.

علاوه بر داشتن همه این واقعیت ها بیمارستان های درجه یک و برنامه های درمانی موفق آمیز، ترکیه را یک مقصد گردشگری بهداشتی محبوب تبدیل کرده است.

 

خرید ملک

 

آیین نامه املاک و مستغلات در ترکیه برای خارجی ها

بعد از سال 2012، در نتیجه تغییرات بسیاری در قانون زمین و املاک در ترکیه، موافقت نامه های متقابل برطرف شده و قوانین خرید ملک در ترکیه و هم چنین خرید ملک در آنتالیا به عنوان یک کشور بیگانه آسان شده است. در سال 2013، تعداد دارایی های متعلق به خارجی های ساکن ترکیه 66 درصد افزایش یافته است.

امروزه اکثریت قریب به اتفاق ملیت ها می توانند املاک و مستغلات در ترکیه را با انتقال کامل مالکیت، رویه های آرام و بدون محدودیت سرمایه گذاری کنند، تا زمانی که تمام اسناد مورد نیاز را ارائه دهند. علاوه بر این، خارجی ها برای خرید ملک در ترکیه و هم چنین خرید آپارتمان در این کشور نیازی به اجازه اقامت ندارند.

براساس آمارهای دولت ترکیه مردم خارجی ( مردم دیگر کشورها ) از دسامبر سال 2017 انواع مختلفی از املاک و مستغلات ترکیه را خریداری کرده اند.

عراق، عربستان سعودی، کویت، روسیه، انگلیس، آلمان، ایران، جمهوری آذربایجان و اوکراین هستند. با توجه به افت اقتصادی اروپا، ایالات متحده و آلمان در رتبه پایین قرار دارند.

حتما بخوانید:

خرید ملک در استانبول نیاز به چه مدارکی دارد؟

فرآیند خرید ملک در ترکیه :

1. جستجوی املاک

پس از دریافت استعلام کارشناسان املاک و مستغلات ما نیازهای شما را تجزیه و تحلیل کرده و گزینه های موجود را که مطابق با نیاز شما و بودجه شما باشد، لیست می کنند. در مرحله بعدی ما اطلاعات مختصری را برای هر ملک در اختیارتان قرار می دهیم و برای ارزیابی و تصمیم نهایی شما منظره هایی را ترتیب می دهیم.

2. تضمین اموال

وقتی گزینه های مختلف را می بینید و ویژگی ایده آل خود را انتخاب می کنید، باید یک گزینه به اسم تضمین و امنیت برای ملک وجود داشته باشد. اگرچه این یک الزام قانونی نیست، اما توصیه می کنیم در طی مراحل خرید از یک وکیل استفاده کنید.

ما جلسه شما را با وکلای معتمد خود ترتیب می دهیم و در طی کل مراحل به شما کمک می کنیم که شامل کلیه اسناد قانونی مربوطه ، TAPU ( کارهای عنوان ) و Iskan ( پروانه سکونت )، افتتاح حساب بانکی ترکی شما، اخذ مالیات ترکیه می باشد. شناسه و دادن وکالت به وکیل خود.

برای تأمین امنیت ملک، باید مبلغ واریزی اندکی پرداخت کنید و در ازای آن رسید دریافت کنید. این مبلغ پرداخت شده در قرارداد فروش که توسط وکیل شما تهیه می شود ، نوشته خواهد شد.

3. بررسی پیشینه املاک

وکیل قبل از اینکه شما و فروشنده قرارداد فروش را امضا کنید، یک پیش زمینه کامل در مورد املاک را انجام می دهد. این بازرسی به منظور مشاهده اینکه هزینه های قبلی در مورد ملک پرداخت شده و مجوزهای لازم برای ساخت و ساز و زندگی وجود دارد، انجام می شود. همچنین مالک حقوقی ملک را نیز تأیید می کند.

4. قرارداد فروش

پس از بازرسی، قرارداد فروش که شامل جزئیات مربوط به معامله می شود بین شما و فروشنده برقرار خواهد شد. شما باید دو عکس اندازه گذرنامه و فتوکپی گذرنامه شخصی را که نام وی در اعمال ملک خواهد بود، ارسال کنید. در صورت حضور در ترکیه در هنگام معامله نمی توانید وکالت را به نماینده یا وکیل خود بدهید تا روند خرید ملک را انجام دهد و عنوان های مربوط به آن را از طرف شما دریافت کند.

نکاتی در مورد خرید ملک در قبرس ترکیه بیشتر بدانید.

5. تصویب نظامی

خارجی ها از خرید ملک از مناطق نظامی در ترکیه محدود هستند. به دلیل اینکه قبل از دریافت عنوان، گرفتن ترخیص نظامی از مقامات محلی یک رویه ضروری است. در طی این فرآیند، اطلاعات مربوط به خریدار و ملک بررسی می شود. نتیجه تأیید ارتش به طور کلی طی 4 هفته اعطا می شود.

6. عنوان عمل (TAPU) انتقال

پس از تأیید نظامی، مالک جدید پس از پرداخت هزینه های معوقه، کارهای نامی را صادر می کند که به نام وی از اداره ثبت محلی زمین صادر شده است. همانطور که قبلاً ذکر شد، اگر خریدار تصمیم به ارائه وکالت به وکیل خود را داد، این روند توسط نماینده یا وکیل انجام می شود.

 

خرید ملک در ترکیه

بهترین منطقه برای خرید آپارتمان لاکچری در آلانیا کدام قسمت می باشد ؟ برای این که پرسش مناسبی از این موضوع بدست آورید پیشنهاد می شود به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

درآمد اجاره ای بدست آورید

یکی از مهمترین مزایای داشتن ملک در ترکیه این است، که به عنوان یک تفریحگاه تفریحی مورد علاقه برای اجاره تعطیلات می باشد. پس از خرید ملک در حالی که ارزش سرمایه گذاری شما با گذشت زمان افزایش می یابد، می توانید به راحتی آن را اجاره دهید و درآمد ماهانه دیگری کسب کنید.

در این مطلب اطلاعات کامل و جامعی راجع به خرید ملک و آپارتمان در کشور ترکیه در اختیار تان قرار دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه ی کافی برای تان آموزنده و مفید قرار گرفته شده باشد برای این که بخواهید خریدی بدون دردسر داشته باشید می توانید از متخصصان سهند گروه کمک بگیرید.