17 دی 1399

آیا تا‌کنون به خرید خانه در خارج از ایران، آن هم خرید آپارتمان در استانبول با اقساط 4 ساله ما، فکر کرده‌اید؟

 آیا می‌دانستید با خرید خانه در استانبول، می‌توانید اقامت آن کشور را نیز، کسب کنید؟

امروزه، با توجه به افت ارزش پول در ایران، مناسب بودن قیمت خانه در استانبول، تفریحات فراوان و توریستی بودن این کشور، سبب شده است بسیاری از ایرانیان به خرید خانه و ملک در استانبول، روی بیاورند.

ما در این جا، شرایطی را برای شما فراهم کرده ایم که به راحتی می توانید صاحب خانه و ملک در استانبول زیبا شوید.

با ما همراه باشید، تا علاوه بر نشان دادن جذابیت های این شهر، به شما بگوییم که، با خرید آپارتمان در استانبول با اقساط 4 ساله، و شرایطی باور نکردنی، می‌توانید صاحب خانه ای در شهر پر شور، استانبول شوید.

اکنون بیایید در شهر زیبای استانبول گشتی بزنیم

شما می‌توانید در ابتدا، به مراکز بزرگ خرید در استانبول سری بزنید، سپس به مسجد ایاصوفیه استانبول، که بزرگترین کلیسای جهان نام دارد، سری بزنید. پس از آن می‌توانید برای صرف ناهار، به طرف قایق‌های رستورانی بروید، و خود را یک ساندویچ ماهی لذیذ مهمان کنید. بعد از صرف ناهار می‌توانید به بازدید از موزه صکپ صبنچی استانبول و یا موزه کریه استانبول بروید، حتی می توانید بر روی پله های رنگین کمانی این شهر دل انگیز، عکس های جذابی را از خود، به یادگار بگیرید. در آخر هم می توانید روز خود را در خیابان‌های پر جنب و جوش استانبول به پایان برسانید.

این تنها برای یک روز ماندن شما در شهر زیبای استانبول بود، حال تصور کنید اگر صاحب خانه ای در این شهر باشید، می‌توانید هر زمان که راغب باشید در این شهر پر از جذابیت چرخی بزنید.

این غیر ممکن نیست، شما می‌توانید تنها با خرید آپارتمان در استانبول با اقساط 4 ساله، هر زمانی  که بخواهید به تفریح بروید.

در ادامه با ما همراه باشید، تا ضمن توضیح شرایط و قیمت آپارتمان‌های استانبول، شرایط  اقساطی خود را نیز، برایتان شرح دهیم.

مزایای خرید آپارتمان در استانبول با اقساط 4 ساله

استانبول مرکز فرهنگ و اقتصاد در شهر ترکیه است، که در ردیف یکی از پرجمعیت‌ترین شهر‌های جهان نیز قرار دارد. درست است که استانبول پایتخت شهر ترکیه نمی‌باشد، اما هم اکنون نیز، به عنوان یکی از قطب‌های مهم کسب و کار در ترکیه محسوب می‌شود.

شهر استانبول با شرایط آب و هوایی مناسبی که دارد، و ارزش ملک و املاک به نسبت قیمت‌ مناسب‌شان و همچنین هزینه‌های زندگی که نسبت به دیگر مناطق جهان مناسب تر است، بای خرید ملک در استانبول توصیه می‌شود.

خرید آپارتمان در استانبول با اقساط 4 ساله

توصیه ما به شما این است، که استانبول را برای خرید ملک خود انتخاب کنید، زیرا این شهر به دلیل توریستی بودنش، در سال‌های اخیر توسط آمار و ارقامی که سازمان آمار ترکیه ارائه داده است، بسیار مورد توجه سرمایه‌گذاران خارجی بوده، و شما می توانید با خرید آپارتمانی در استانبول با اقساط 4 ساله ما، ارزش پول خود را حفظ کنید و حتی پس از مدتی از سرمایه‌گذاری خود، بازدهی مناسبی را دریافت کنید.

شرایط ابتدایی خرید آپارتمان در استانبول با اقساط 4 ساله

همان طور که قبلا گفتیم، بسیاری از ایرانیان در چند سال اخیر به خرید خانه در استانبول روی آورده‌اند، زیرا قیمت خانه‌ها در استانبول نسبت به ایران بسیار متفاوت است، و البته این نکته که قیمت خانه و ملک در آن‌جا نیز، نسبت به چند سال قبل ثابت مانده، بی تأثیر نبوده است. در نتیجه شما می‌توانید در هر فصلی از سال که مایل باشید، اقدام به خرید کنید.

حتی اگر نخواهید استانبول را به عنوان محل زندگیتان انتخاب کنید، می‌توانید برای سرمایه گذاری نیز، ملک‌های ارزان قیمتی را در استانبول انتخاب کنید.

خبر خوب این جاست، که شما می توانید به صورت اقساطی اقدام به خرید آپارتمان در استانبول با اقساط 4 ساله کنید. به این صورت که شما بعد از انتخاب آپارتمان مدنظرتان، تنها با پرداخت 40 الی 50 درصد مبلغ، الباقی آن را می‌‌توانید تا 48 ماه بدون بهره، پرداخت کنید.

نگاه کلی به قیمت آپارتمان در استانبول

قیمت آپارتمان‌ها در شهر استانبول، با در نظر گرفتن موقعیت مکانی، دسترسی داشتن به وسایل حمل و نقل عمومی، فاصله مکانی از مرکز شهر و متراژ خانه مورد نظر متفاوت است.

قیمت آپارتمان در استانبول

حال بیایید یک نگاه کلی به قیمت خانه‌ها در مناطق مختلف استانبول داشته باشیم:

ارزان قیمت‌ترین خانه‌ها در استانبول در آرناووت کوی و ایلچه‌های اسنیورت قرار دارد. و گران قیمت‌ترین خانه‌ها نیز، در بشیکتاش و شیشلی و ساریر قرار دارد، که این تفاوت قیمت به دلیل دور بودن و یا نزدیک بودن به مرکز شهر استانبول است، خانه‌های ساحلی استانبول نیز، چون بسیار نزدیک به مرکز شهر هستید، از قیمت گران‌تری نسبت به دیگر مناطق شهر برخوردار‌اند.

اکنون شما می‌توانید با خرید آپارتمان در استانبول با اقساط 4 ساله و با شرایطی مناسب که برای شما عزیزان ایجاد کرده‌ایم، صاحب سرمایه‌ای ارزش دار شوید.

شما می‌توانید 40 الی 50 درصد مبلغ کل را پرداخت کرده و ما بقی آن را در طی 48 ماه به صورت اقساطی و بدون بهره بپردازید.

سخن پایانی

در پایان باید بگوییم، ما تلاش کرده‌ایم بهترین شرایط را برای شما فراهم کنیم، تا تنها با خرید آپارتمانی در ترکیه آن هم با اقساط 4 ساله، نه تنها صاحب سرمایه ای در یکی از مناطق مدیترانه‌ای می‌شوید، بلکه شما می‌توانید در هر زمانی از سال که بخواهید، به یکی از بزرگترین مراکز تفریحی و گردشگری جذاب ترکیه بروید و اوقات خوشی را برای خود و خانواده‌تان ماندگار کنید.