• 02122350681-22350645
مشخصات اصلی:

ما آپارتمان دو خوابه در آلانیا که در مجتمعی بی نظیر  در 500 متری ساحل کستل و 200 متر تا رودخانه دیم چای واقع شده است را به شما پیشنهاد میکنیم .

این مجموعه تازه احداث شده و آماده تحویل است.  این پروژه دارای امکانات مشترک کاملی مانند استخرهای شنای داخلی و خارجی ، سرایداری ۲۴ ساعت ، سونا ، حمام ترکی ، اتاق های لباس ، مرکز تناسب اندام ، فضای باربیکیو ، فضای سبز ، دو آسانسور و مواردی دیگر میباشد .

 

 

اطلاعات بیشتر:

امکانات حمل و نقل:

حمل و نقل عمومی در آلانیا بسیار توسعه یافته است ، شما به راحتی می توانید به هر نقطه از شهر بروید.  علاوه بر حمل و نقل عمومی ، سرویس تاکسی در این شهر نیز خوب میباشد .  دکمه های ویژه تماس تاکسی در هر لاین وجود دارد که تاکسی در عرض 5 دقیقه به آنجا می رسد.  برای رسیدن به شهر و موقعیت نزدیک شهر ، خطوط مختلفی از اتوبوس های محلی وجود دارد که می توانید آنها را سوار شوید.

برای سفر به شهر دیگر ، می توانید در فاصله 5-7 کیلومتری از این پروژه (ایستگاه اتوبوس آلانیا) از یک اتوبوس مسافربری راحت استفاده کنید ، یا اگر مسافت طولانی است ، از فرودگاه قاضی پاشا یا آنتالیا بهره ببرید .

تا فرودگاه آنتالیا: 130-135 کیلومتر ، تا فرودگاه قاضی پاشا: 30- 35 کیلومتر.

 

امکانات آموزشی:

در آلانیا مدارس و دانشگاه های خصوصی و دولتی وجود دارد.  هر منطقه از شهر هم دارای موسسات آموزشی خصوصی و دولتی است.  3 دانشگاه خصوصی و 1 دانشگاه دولتی در این شهر وجود دارد.  سرویس مدرسه برای کودکان در هر مدرسه فراهم شده است. این مجتمع  تا مدرسه  2-4 کیلومتر  و تا دانشگاه: 5-6 کیلومتر  فاصله دارد.

 

خدمات درمانی:

یک بیمارستان دولتی 600 تخت خوابه در شهر آلانیا وجود دارد و  همچنین 3 مرکز پزشکی خصوصی بزرگ در سطح بالا

فاصله پروژه  تا بیمارستان / درمانگاه: 2-4 کیلومتر میباشد

 

امکانات خرید:

در  آلانیا خیابانهایی پر از مغازه ها با مارک های مختلف اعم از محلی و خارجی دارد.  در آلانیا می توانید پارچه های ابریشمی  نفیسی را خریداری کنید که به آنها بوریومجوک نیز گفته می شود.  به طور معمول ، این پارچه باید در تابستان پوشیده شود ، زیرا تحمل گرما و آفتاب سوزان را آسان می کند.  می توان آن را به صورت رول کامل یا برش هایی به اندازه لازم خریداری کنید.

 

در هر منطقه بازارهای غذایی به عنوان یک بازار هفتگی وجود دارد که می توانید میوه ها ، سبزیجات ، گیاهان و ادویه جات تازه را با قیمت مناسب خریداری کنید.

 

جاذبه های اطراف:

برج Kyzyl-Kule ، واقع در بندر آلانیا ، یکی از اصلی ترین جاذبه های این شهر به حساب می آید.  همچنین قلعه آلانیا را می توان یکی از جاذبه مرکزی شهر و یکی از کلیدی ترین بناهای تاریخی نامید.

رودخانه دیم چای:

همه گردشگران از این جاذبه اطلاع ندارند.  حتی کسانی هستند که چندین بار به ترکیه رفته اند اما هرگز نام دیم چای  را نشنیده اند.  در همین حال ، مکانی بسیار جالب و لذت بخش است که قطعاً ارزش بازدید را دارد.

غار دیم :

که یک جاذبه طبیعی از شهر است که بسیاری از مردم محلی و گردشگران در طول سال برای دیدن آن بازدید می کنند.

دره Sapadere که با داشتن چشم انداز و آب شگفت انگیز یکی از جذاب ترین مکان های شهر است ، این یک آبشار طبیعی با هوای تازه و آب سرد برای شنا در تابستان است …  و بسیاری از مکان های دیگر برای بازدید

 

نوع: آپارتمان

مکان: آلانیا

اتاق خواب: 2

حمام: 2

بالکن: 1

طبقه: طبقه 1 تا 9

اندازه:50متر 125 متر مربع

شرایط: آماده

عمرساختمان: نوساز

مبلمان: نه

تا ساحل: 400 – 500 متر

تا فرودگاه قاضی پاشا: 30-35 کیلومتر

تا فرودگاه آنتالیا: 130-135 کیلومتر

تا بازار : 100-200 متر

تا مدرسه: 2-4 کیلومتر

تا دانشگاه: 5-8 کیلومتر

تا بیمارستان / درمانگاه: 2-4 کیلومتر

تا حمل و نقل عمومی: 200-300 متر