• 02122350681-22350645
مشخصات اصلی:

این پروژه در منطقه اوبا در شهر آلانیا واقع شده است که یکی از مشهورترین مناطق محلی و همچنین گردشگری است که در طول سال گردشگران زیادی از این محل بازدید می کنند. این پروژه به عنوان یک مرکز درمانی تجاری طراحی شده است و از دو بلوک تشکیل شده است و دارای 34 مغازه تجاری می باشد.

این پروژه یکی از اولین مراکز بهداشتی درمانی خصوصی در آلانیا با مشاعات عالی میباشد ،   این پروژه برای ارائه امکانات بهداشتی خوب در شهر با بیش از 4.5 میلیون بازدید کننده توریستی در سال ، طراحی شده است.

اطلاعات بیشتر:

چرا باید در این پروژه سرمایه گذاری کنیم ؟

  • درآمد خوب اجاره ای در هر سال
  • این پروژه دارای امکانات مشاعات عالی مثل : امنیت 24/7 ، نظافت عمومی ، پارکینگ اتومبیل ، پارکینگ دوچرخه ، آسانسور ، خودپرداز ، رستوران ، ژنراتور است .
  • پروژه در بزرگراه آنتالیا – مرسین واقع شده است.
  • پروژه دارای باغ و فضای سبز مشترک است

حمل و نقل

این پروژه در منطقه اوبا در شهر الانیا واقع شده است که این منطقه دارای پروژه های جدیدی برای سرمایه گذاری میباشد. این پروژه با بیمارستان دولتی حدود 1.2 کیلومتر فاصله و با  ساحل اوبا 5-8 دقیقه با خودرو فاصله دارد که یکی از مکانهای مورد علاقه مردم محلی و گردشگرانی است که به این شهر سفر می کنند و همچنین در فاصله 5-10 دقیقه رانندگی می توانید به مرکز خرید برسید.

مرکز شهر آلانیا حدود 10-15 دقیقه با خودرو فاصله دارد. در طی 25-30 دقیقه رانندگی به فرودگاه بین المللی قاضی پاشا  و در طی 1 ساعت و 30-40 دقیقه به فرودگاه بین المللی انتالیا دسترسی خواهید داشت.

در این پروژه فروشگاه هایی از 64 متر مربع تا 295 متر مربع با درآمد اجاره 9.500 – 25.000 TL در ماه ، با 40٪ پیش پرداخت و 12 ماه پرداخت اقساط اراِیه خواهد شد .

حمل و نقل

در شهر آلانیا حمل و نقل حمل عمومی بسیار پیشرفته میباشد و شما به راحتی میتوانید به هر نقطه از شهر دسترسی پیدا کنید . علاوه بر حمل و نقل عمومی سیستم تاکسی رانی نیز در این شهر بسیار پیشرفته میباشد و شما در هر نقطه از این شهر که باشید در کمتر از 5 دقیقه تاکسی در اختیار خواهید داشت، در اکثر نقاط این شهر دکمه های تماس با تاکسی وجود دارد که تماس با تاکسی را به راحتی برای شما میسر میسازد .

اگر قصد سفر به شهرهای دیگر را دارید یا میخواهید به مسیرهای طولانی سفر کنید مینوانید از اتوبوسهای مسافربری بهره ببرید

 

نوع سازه : مغازه و مرکز سلامت

موقعیت : اوبا ، آلانیا

طبقه: 3 طبقه

مساحت:    64-295  متر مربع

وضعیت ساخت : در حال ساخت

سن ساختمان : 0

فاصله تا ساحل :  5-8 کیلومتر

فاصله تا فرودگاه قاضی پاشا :  25-30 کیلومتر

فاصله تا فرودگاه آنتالیا:  30-40 کیلومتر

فاصله به بازار: 1-2 کیلومتر

فاصله تا بیمارستان / درمانگاه: 1-2کیلومتر

فاصله تا حمل و نقل عمومی: 0 کیلومتر

قیمت: شروع از 115.000یورو با پرداخت اقساط