• 02122350681-22350645
مشخصات اصلی:

پروژه زیبای ما در استانبول که استانداردهای باورنکردنی را در مرکز باهچه شهیر ایجاد می کند ،این پروژه کاملاً از معماری کلاسیک و مدرن ایتالیا الهام گرفته شده است.

 

در این پروژه گزینه های مختلف آپارتمان  از 1 خوابه تا 5  ارائه می شود. متراژ واحد های موجود در پروژه بین 59 متر مربع تا 243 متر مربع ، با متریال سطح بالا و با کیفیت  می باشد .

دراین مجموعه محیط هایی با هوای پاک و تمیزدر نظر گرفته شده که می توانید در آن ورزش کنید ، امکانات تناسب اندام ، سونا ، محل زندگی مشترک که برای تقویت روابط اجتماعی شما با همسایگان به دقت طراحی شده است و فرزندانتان می توانند وقت خود را با خیال راحت بگذرانند.

اطلاعات بیشتر:

پروژه ما به صورت 3 فاز در مساحت 105 هزار متر مربع طراحی شده است. فاز اول این پروژه شامل 747 خانه در 8 بلوک است. پروژه ما که مساحت ساخت آن 350 هزار متر مربع است ، دارای بیش از 100 مغازه خیابانی و همچنین اقامتگاه است.

محوطه سازی کاملاً برنامه ریزی شده ، در حالی که پارک های شهر را با امکانات مناسب برای ورزش و زندگی سالم ، در یک مسیر پیاده روی کوتاه برای شما فراهم می کند ، در عین حال فرصتی برای استفاده از  فضای سبز در این پروژه برای شما  فراهم  شده است . آرامشی که به دنبال آن هستید در اینجا منتظر شما برای سرمایه گذاری است . این  فرصت را از دست ندهید زیرا انتظار می رود 45٪ به سرمایه گذاری در این پروژه سود  بازگردد.

 

امکانات منطقه

این منطقه علاوه بر مدارس خصوصی ترکی و بین المللی که دارای برنامه درسی به زبان انگلیسی هستند ، دارای  مدارس دولتی ترکیه میباشد که در آن به شما و فرزندانتان خدمات ارائه می شود. تعدادی از بیمارستان های خصوصی و دولتی در یک منطقه محبوب در دسترس هستند. این پروژه در منطقه ای شگفت انگیز از استانبول  در اروپا واقع شده است ،  که مشخصه آن بزرگراه E80 است ، علاوه بر بزرگراهی که از همان منطقه به سمت فرودگاه سوم ایجاد شده است

 

آینده نگاه کنید

حضور این پروژه در یک منطقه معروف در مجاورت کانال جدید استانبول  که برنامه ریزی شده از دریاچه küçükçekmece  به  دریای سیاه  در شمال استانبول منتهی شود ، یکی از  مزایای این منطقه برای سرمایه گذاری سود آور در آینده می باشد .

 

اطلاعات منطقه ای

باهچه شهیر واقع در شمال غربی دریاچه  کوچوک چکمه جه  استانبول است که در 15 سال گذشته به نمونه ای از یک شهر اقماری تبدیل شده است.

در 25 کیلومتری غرب مرکز شهر استانبول واقع شده است و با جاده های بی وقفه به هر قسمت استانبول متصل می شود. اولین و بزرگترین حوض مصنوعی ترکیه ، 300000 متر مربع در اینجا واقع شده است. این مجموعه که دارای حوضچه ای به مساحت 26000 متر مربع است ، رستوران های مختلف ، باشگاه های خصوصی ، بارها ، دیسکو ، باغ چای ، ورزش سوارکاری و باشگاه گلف را ارائه می دهد.

1 دانشگاه ، 2 مدرسه ابتدایی – متوسطه خصوصی ، 2 مدرسه ابتدایی رسمی ، 1 دبیرستان رسمی ، 2 دبیرستان خصوصی ، 2 خانه بهداشت (رسمی – خصوصی) ، ایستگاه پلیس ، آمفی تئاتر ، نیروگاه PTT ، مراکز تفریحی فرهنگی و مراکز خرید در این منطقه وجود دارد .

 

حمل و نقل

4 دقیقه تا حوضچه Bahcheshehir ، خیابان فرانسوی ، باغ ملت.

20 دقیقه تا فرودگاه 3 ،

15 دقیقه تا فرودگاه آتاتورک ،

20 دقیقه تا بزرگراه کوزی مارمارا

10 دقیقه تا بزرگراه آروپا ،

25 دقیقه تا Aqua Florya Mall ،

10 دقیقه تا مرکز خرید Akbatı فاصله دارد

10 دقیقه تا مرکز استانبول ،

12 دقیقه تا کانال استانبول

قیمت

قیمت آپارتمان 1 خوابه از: 88،000 دلار شروع می شود

قیمت آپارتمان 2 خوابه شروع از: 127،000 USD

قیمت آپارتمان 3 خوابه شروع از: 180،000 USD

قیمت آپارتمان 4 خوابه شروع از: 260،000 USD

قیمت آپارتمان دو بلکس 4 خوابه شروع از: 290،000 USD

قیمت آپارتمان دوبلکس 5 خوابه شروع از: 330،000 USD

برنامه های پرداخت

25٪ پیش پرداخت / اقساط 48 ماهه