06 آبان 1399

امروزه اغلب ایرانیان قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را داشته و گزینه های زیادی پیش روی خود دارند ولی قوانین سخت مهاجرتی و شرایط نوسانات قیمت ارز باعث محدود شدن انتخاب ها شده است. کشور ترکیه به دلیل امنیت، زیبایی، نزدیکی فرهنگی به ایران و … یکی از کشورهای ایده آل برای مهاجرت محسوب می شود. اما برای اینکه بدانید بهترین شهر ترکیه برای زندگی و خرید ملک کدام است و یا از رده بندی شهرهای ترکیه اطلاعات خوبی به دست آورید، حتما تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

استانبول

استانبول یکی از جذاب ترین شهرها نه تنها در ترکیه، بلکه در کل دنیاست. این شهر دارای دو بخش اروپا و آسیا بوده و شما می توانید دو سبک متفاوت را در این شهر مشاهده کنید. با خرید ملک در استانبول شما فرصت برخوداری از لوکس ترین امکانات رفاهی و گردشگری را خواهید داشت. فرصت های بینظیر سرمایه گذاری و تحصیلی در شهر استانبول آن را به یکی از بهترین شهرهای ترکیه برای زندگی و مهاجرت تبدیل کرده است.

 

بهترین شهر ترکیه برای خرید ملک

 

آنکارا

در سال 1923 شهر آنکارا به عنوان پایتخت این کشور تعیین شد. در این شهر کسب و کارهای زیاد و صنایع فعالی وجود دارد که هر کدام در حوزه های مختلفی مشغول فعالیت هستند. شهر آنکارا ترکیه برای افرادی که به قصد کار به این کشور سفر کرده اند بهترین مکان برای زندگی محسوب می شود.

جالب است که این شهر امنیت بسیار بالایی داشته و سطح جرم و جنایت در آن بسیار پایین است. شهر آنکارا در کنار موقعیت اقتصادی و وضعیت کار، جاذبه های دیدنی بسیار زیادی نیز دارد و شما می توانید با مهاجرت به شهر آنکارا نه تنها شغل مناسبی برای خود پیدا کنید، بلکه از جاذبه های گردشگری آن نیز لذت ببرید.

 

امن ترین شهر ترکیه

 

آنتالیا

شهر آنتالیا یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرها برای زندگی بوده و شما می توانید با مهاجرت و خرید ملک در آنتالیا از مناطق فوق العاده جذاب آن دیدن کنید. سالیانه گردشگران بسیاری زیادی به قصد تفریح و گردشگری به این شهر زیبا سفر می کنند و از این رو شهر آنتالیا مکان مناسبی برای کسب درآمد از طریق توریست ها به شمار می رود. به طور مثال شهر آنتالیا برای وکلای حقوقی و افرادی که در زمینه گردشگری فعالیت دارند، بهترین شهر ترکیه برای زندگی محسوب می شود.

آلانیا

آلانیا شهری توسعه یافته بوده که پیشرفت های فوق العاده زیادی داشته به طوری که از یک شهر کوچک به شهری توریستی و زیبا تبدیل شده است. سواحل بکر و بی نظیر، ورزش های آبی فوق العاده جذاب، ویلاهای لوکس و جذاب، بندرگاه های متعدد و … شهر آلانیا را به یکی از بهترین شهرها برای زندگی در ترکیه تبدیل کرده و در سال های اخیر بسیاری از اروپاییان در این شهر زیبا سرمایه گذاری کرده اند و مشتاق به خرید آپارتمان در آلانیا هستند.

بورسا

در صورتی که به دنبال شهری اصیل و آرام هستید، بورسا بهترین گزینه برای شما می باشد. بورسا شهری تاریخی با بناهای تاریخی قدیمی است که هر کدام داستان های جالبی را در خود جای داده اند. در تمامی بخش های این شهر مساجد و کلیساهای متعددی را مشاهده خواهید کرد. البته رستوران گردی، تجارت پارچه و صنعت خودروسازی از جمله فعالیت های شهر بورسا بوده که آن را به بهترین شهر ترکیه برای زندگی و تفریحات توریستی تبدیل کرده است.

ازمیر

شهر ازمیر سومین کلانشهر ترکیه است که فعالیت های متعدد، مناطق گردشگری فراوان، فعالیت های اقتصادی پر رونق، تجارت و … پکیجی کامل از زندگی ایده آل را در خود جای داده است. بندر ترکیه در شهر ازمیر قرار گرفته که تاثیر فوق العاده ای بر روی اقتصاد این شهر دارد. آب و هوای مطبوع شهر ازمیر باعث شده که سالانه گردشگران زیادی جذب این کلانشهر شوند و همین عامل باعث رونق صنعت گردشگری نیز شده است.

در صورتی که تا به این جای متن از کشور ترکیه خوشتان آمد می توانید کشور ترکیه را برای زندگی کردن در نظر بگیرید به همین خاطر پیشنهاد می کنیم با خرید ملک در ترکیه از زندگی در هوای لذت بخش ترکیه و از امنیت کامل بهره مند شوید.

در این مطلب اطلاعاتی راجع به بهترین نمایندگی فروش آپارتمان در قبرس توضیحاتی را برای شما ارائه دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده و مفید واقع شده باشد در صورتی که به دنبال بهترین نمایندگی می گردید می توانید با کارشناسان سهند ارتباط برقرار نمایید.